مشورت کردن از وجوه اصلی شناخت مشکلات است

مهر 22, 1400
25 بازدید

 استاندار لرستان در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر خرم‌آباد بر تعامل، همکاری و استفاده از ظرفیت‌های قانون برای رفع مشکلات تاکید کرد. دکتر فرهاد زیویار در این دیدار گفت: مشورت کردن از وجوه اصلی شناخت مشکلات است و باید با تعامل، همکاری و استفاده از ظرفیت‌های قانون برای رفع مشکلات کوشید. وی بیان […]

مشورت کردن از وجوه اصلی شناخت مشکلات است

 استاندار لرستان در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر خرم‌آباد بر تعامل، همکاری و استفاده از ظرفیت‌های قانون برای رفع مشکلات تاکید کرد.

دکتر فرهاد زیویار در این دیدار گفت: مشورت کردن از وجوه اصلی شناخت مشکلات است و باید با تعامل، همکاری و استفاده از ظرفیت‌های قانون برای رفع مشکلات کوشید.

وی بیان کرد: امیدواریم بتوانیم در رفع مشکلات مردم استان عملا موفق باشیم، در لرستان توجه به قانون و آشنایی با آن بسیار مهم بوده و بدیهی است اگر شناخت از قانون کافی باشد در عمل نیز موفقتر خواهیم بود.

زیویار ادامه داد: در لرستان پروژه‌های ناتمام، تعطیل شده و کلنگ زنی شده‌ای وجود دارد که علیرغم سرمایه‌گذاری‌های بالا متاسفانه به نتیجه نرسیده و دلیل آن عدم شناخت کافی از ظرفیت‌های قانون و وجود برخی از کج سلیقگی‌هاست.

نماینده عالی دولت در لرستان تصریح کرد: عدم واگذاری برخی پروژه‌ها به سرمایه‌گذاران دارای اهلیت و توانمند یکی دیگر از دلایل مهم به نتیجه نرسیدن پروژه‌های عمرانی و اقتصادی در لرستان است که باید در ادامه با استفاده از روش های قانونی تعریف شده تعیین تکلیف شوند.

زیویار یادآور شد: اگر شناخت کافی از ظرفیت‌های استان به وجود آید، با به کار بستن ابتکارات و ایده های نوین می‌توان در کنار استفاده از ردیف‌های بودجه ملی، در استان آنها را عملا اجرایی کرد تا مردم از عواید آنها بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه تجربه نشان داده که مردم ایران در شرایط سخت فکرهای بزرگ و اقدامات اثرگذاری انجام می‌دهند، افزود: با فکر و اندیشه می‌توان از گذرگاه های سخت عبور کرده و مشکلات مردم لرستان را رفع کرد که لازمه آن هم افزایی و همفکری با اهل فن و نخبگان و بکار بستن آن در عمل است.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: در استان موهبت‌های خدادادی بسیاری وجود دارد که می‌توان با مدیریت کارآمد از آنها بهره بهتری جست مانند ظرفیت‌های گردشگری که مدیریت صحیح و احیای آنها، منبع مهمی از تولید درآمد برای مردم استان به وجود خواهد آورد.

وی در پایان تاکید کرد: واضح هست که مسائل استان یک شبه حل نخواهد شد اما هر کس در هر جایگاهی که باشد می‌تواند با تعامل و همکاری بیشترین اثر بخشی را در رفع مشکلات و توسعه لرستان داشته باشد.

منبع: ايسنا