مسیر منتهی به آرامستان زنجان تعطیل شد

آذر 4, 1400
12 بازدید

ایسنا/زنجان فرماندار زنجان گفت: آرامستان زنجان در روزهای پنج‌شنبه و جمعه تعطیل شد و مسیر منتهی به آن نیز تا یکم فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ مسدود خواهد شد. رضا عسگری شامگاه دیروز (۲۷ اسفندماه) در ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا که در محل استانداری زنجان برگزار شد، با اشاره به اینکه مهمانی‌های خانوادگی در سه […]

مسیر منتهی به آرامستان زنجان تعطیل شد

ایسنا/زنجان فرماندار زنجان گفت: آرامستان زنجان در روزهای پنج‌شنبه و جمعه تعطیل شد و مسیر منتهی به آن نیز تا یکم فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ مسدود خواهد شد.

رضا عسگری شامگاه دیروز (۲۷ اسفندماه) در ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا که در محل استانداری زنجان برگزار شد، با اشاره به اینکه مهمانی‌های خانوادگی در سه روستای استان زنجان، یکی از مشکلات موجود در روزهای اخیر بود، اظهار کرد: یک نفر از زنجان برای مهمانی به روستای ذاکر از توابع شهرستان زنجان رفته بود که ۲۴ نفر از اعضای یک خانواده به بیماری کرونا مبتلا شدند و طی ۲۴ ساعت از همه اهالی این روستا تست کرونا گرفته شد و اکنون به دلیل رعایت نکردن قرنطینه، هماهنگی‌های لازم با دادستانی انجام شد تا در هتل سپهر، دوران نقاهت را سپری کنند.

وی با بیان اینکه در روستای حصار و مشمپا نیز تست کرونای ۴ نفر مثبت اعلام شد که بلافاصله از همه اهالی روستاهای مذکور تست کرونا اخذ و موارد مثبت شناسایی و تحت کنترل قرار گرفتند، افزود: اکنون در بحث ترددهای شبانه، شرایط بهتری در استان حاکم است و اصناف زنجانی پس از ساعت ۲۱ به صورت داوطلبانه فعالیت خود را تعطیل می‌کنند و هر شب کنترل‌های لازم در این خصوص انجام می‌شود.

این مسئول از تعطیل بودن آرامستان‌های زنجان در روزهای پنج‌شنبه و جمعه پایان سال خبر داد و خاطرنشان کرد: از ابتدای جاده علی‌آباد تا به سمت شهرک صنعتی و آرامستان از صبح روز پنج‌شنبه (۲۸ اسفندماه) تا یکم فروردین‌ماه مسدود خواهد شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا