مسدود شدن بلوارهای ساحلی اهواز در ورودی پل‌ها/سیلاب‌های سنگین در راه خوزستان

آذر 4, 1400
10 بازدید

ایسنا/خوزستان رئیس پلیس راهور خوزستان از مسدود شدن و ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در بخش‌هایی از جاده ساحلی غربی و شرقی اهواز خبر داد. سرهنگ منصور جمشیدی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: با توجه به وضعیت سیلاب‌ها و بارندگی و احتمال ورود بیشتر آب به رودخانه کارون از بالادست و طغیان رودخانه، […]

ایسنا/خوزستان رئیس پلیس راهور خوزستان از مسدود شدن و ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در بخش‌هایی از جاده ساحلی غربی و شرقی اهواز خبر داد.

سرهنگ منصور جمشیدی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: با توجه به وضعیت سیلاب‌ها و بارندگی و احتمال ورود بیشتر آب به رودخانه کارون از بالادست و طغیان رودخانه، بر اساس مصوبات شورای ترافیک و مدیریت بحران خوزستان تصمیم گرفته شد قسمت‌هایی از جاده ساحلی غربی و شرقی اهواز که پل وجود دارد، مسدود شده و تردد وسایل نقلیه از این نقاط از ظهر امروز ممنوع اعلام شده است.

وی تصریح کرد: ممنوعیت تردد در جاده ساحلی غربی و شرقی تا زمان کنترل سیلاب‌ها ادامه دارد.

جمشیدی اظهار کرد: از مسافران و مردم می‌خواهیم خودروهای خود را در جاده‌های ساحلی اهواز پارک نکنند. همچنین از این جاده تردد نکنند.

وی با بیان اینکه در بالادست بارندگی شدیدی بوده و سیلاب‌های سنگینی در راه است، گفت: همه ورودی‌ها به پارک‌های ساحلی اهواز مسدود شده است و مردم نباید در این مسیرها توقف کنند. همچنین رانندگان با احتیاط رانندگی کنند تا به نیوجرسی‌هایی که جهت مسدود شدن جاده ساحلی در مسیر قرار داده شده‌اند، برخورد نکنند.

رئیس پلیس راهور خوزستان عنوان کرد: سیلاب به هیچ وجه قابل پیش‌بینی نیست و باید از حادثه‌ای که در شیراز رخ داد درس عبرت گرفته شود و در حاشیه رودخانه‌ها توقف نشود.

وی افزود: اکنون ظرفیت سدهای خوزستان تکمیل است و خطرهای بالقوه‌ای وجود دارد که باید مردم به این موارد دقت کنند.

انتهای پیام