مسدودسازی راه‌های مواصلاتی در بستر رودخانه‌های بستان‌آباد

آذر 4, 1400
11 بازدید

ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار بستان آباد دستور مسدودسازی راه های مواصلاتی موجود در بستر رودخانه های شهرستان بستان آباد را داد. به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان شرقی، سیدعلی موسوی در دومین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان بستان آباد در سال ۹۸ با اشاره به اینکه بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها در شهرستان […]

مسدودسازی راه‌های مواصلاتی در بستر رودخانه‌های بستان‌آباد

ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار بستان آباد دستور مسدودسازی راه های مواصلاتی موجود در بستر رودخانه های شهرستان بستان آباد را داد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان شرقی، سیدعلی موسوی در دومین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان بستان آباد در سال ۹۸ با اشاره به اینکه بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها در شهرستان وجود دارد، تاکید کرد: راه‌های مواصلاتی که در مسیل رودها بصورت موقت ایجاد شده است، هرچه زودتر مسدود شوند.

وی با اعلام آماده باش به اعضای این ستاد تاکید کرد: همه دستگاه‌ها باید اقدامات لازم را برای جلوگیری از وقوع خسارات جانی و مالی احتمالی انجام دهند تا در شهرستان شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

فرماندار بستان آباد در ادامه با تاکید بر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی موجود در شهرستان جهت مسیرگشایی مسیل رودخانه‌ها، گفت: برای پیشگیری و مدیریت بحران شهرستان از همه امکانات دولتی و بخش خصوصی شهرستان استفاده شود.

وی در پایان با اشاره به بارش‌های شب گذشته که موجب مسدود شدن راه‌های ارتباطی شهرستان شد، اظهار کرد: شب گذشته به علت مسدود بودن راه‌های مواصلاتی شهرستان، ۵۵ بسته جیره غذایی بین ۳۵۰ نفر از مسافران اسکان داده شده در شهرستان توزیع شد.

انتهای پیام