مستند قاسم در اردبیل اکران می‌شود

دی 20, 1400
174 بازدید

ایسنا/اردبیل مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: فیلم مستند قاسم همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در اردبیل اکران می‌شود. عبدالله بحرالعلومی در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌های دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در اردبیل اظهار کرد: اهالی فرهنگ و هنر در گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام حاج […]

مستند قاسم در اردبیل اکران می‌شود

ایسنا/اردبیل مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: فیلم مستند قاسم همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در اردبیل اکران می‌شود.

عبدالله بحرالعلومی در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌های دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در اردبیل اظهار کرد: اهالی فرهنگ و هنر در گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، برنامه‌های متنوعی را تدارک دیدند تا یاد و خاطره این سلحشور جبهه‌های حق علیه باطل را گرامی بدارند.

وی خون پاک حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم را زمینه‌ساز سرنگونی داعش و پشتیبانی‌کنندگان آن توصیف کرد و گفت:‌ خون پاک شهدای والامقام نه تنها عظمت انقلاب اسلامی بلکه پرچم اسلام و مسلمانان را در جهان برافراشته نگه داشته است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: ما امروز همه داشته‌های خود را مرهون ایثارگری‌های شهدای والامقام به ویژه شهید مجاهد جبهه مقاومت حاج قاسم سلیمانی هستیم که در عین شجاعت و ایثار توانست برای جامعه اسلامی افتخار و آبرو خلق کند.

بحرالعلومی افزود: فردا در گرامیداشت سالگرد شهادت این فرزند رشید اسلام فیلم مستند قاسم در سینما انقلاب اردبیل اکران خواهد شد که هموطنان به صورت رایگان می‌توانند از ساعت 18 و 45 دقیقه در سینما انقلاب شاهد پخش این مستند باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: این مستند به نویسندگی محمدرضا ابوالحسنی و تدوین مهدی فارسی آماده اکران شده که همزمان با دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی علاوه بر اردبیل در سایر استان‌های کشور نیز اکران خواهد شد.

بحرالعلومی اضافه کرد: در کنار این برنامه، هنرواره‌های مختلف در دومین سالگرد شهادت سپهبد سلیمانی به همت هنرمندان و اهالی فرهنگ و رسانه برگزار خواهد شد تا یاد و خاطره این رشید مرد جبهه مقاومت گرامی داشته شود.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,