مسافر ۱۴ ساله در رودسر غرق شد

مرداد 17, 1400
40 بازدید

رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ گیلان از غرق شدگی پدر و پسر مسافر در ساحل رودسر خبر داد و گفت: متاسفانه در این حادثه پسر ۱۴ ساله جان خود را از دست داد. دکتر پیمان اسدی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: صبح امروز پدر و پسر مسافر در ساحل رودسر دچار غرق شدگی […]

مسافر ۱۴ ساله در رودسر غرق شد

رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ گیلان از غرق شدگی پدر و پسر مسافر در ساحل رودسر خبر داد و گفت: متاسفانه در این حادثه پسر ۱۴ ساله جان خود را از دست داد.

دکتر پیمان اسدی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: صبح امروز پدر و پسر مسافر در ساحل رودسر دچار غرق شدگی شده و متاسفانه پسر جان خود را از دست داد و پدر راهی بیمارستان شد.

وی با بیان اینکه این حادثه در ساعت ۶:۳۰ امروز به اطلاع اورژانس رسید گفت: سریعا تیم فوریتهای پزشکی از پایگاه اورژانس رودسر به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ گیلان تصریح کرد: ماهیگیران و افرادی که در ساحل حضور داشتند جهت نجات این دو نفر، وارد دریا شده و هر دو نفر را از آب خارج کردند.

اسدی با بیان اینکه در این حادثه متاسفانه پسر ۱۴ ساله علارغم تلاش های پرسنل فوریت های پزشکی جان خود را از دست داد، افزود: پدر ۴۰ ساله وضعیت عمومی خوبی داشت و پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی لازم جهت ادامه درمان به بیمارستان شهید انصاری رودسر منتقل شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به جهت پیشگیری از تکرار حوادث تلخ، از مردم و مسافرین عزیز درخواست میکنیم، جهت تفریح و شنا از طرح های سالم سازی دریا خصوصا ساعاتی که طرح ها فعال هستند.

منبع:ايسنا