مسافرت به ماکو ممنوع شد

آذر 5, 1400
9 بازدید

ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار ماکو گفت: در پی اعلام وضعیت نارنجی ماکو، مسافرت به این شهرستان ممنوع است. علی محمدی ایروانلو در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینکه در پی دستور ستاد ملی کرونا و استقرار وضعیت نارنجی شهرستان از ورود خودروهای غیر بومی به داخل شهرستان و همچنین خروج خودروهای بومی از شهرستان […]

مسافرت به ماکو ممنوع شد

ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار ماکو گفت: در پی اعلام وضعیت نارنجی ماکو، مسافرت به این شهرستان ممنوع است.

علی محمدی ایروانلو در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینکه در پی دستور ستاد ملی کرونا و استقرار وضعیت نارنجی شهرستان از ورود خودروهای غیر بومی به داخل شهرستان و همچنین خروج خودروهای بومی از شهرستان جلوگیری خواهد شد، افزود: این اقدام پیشگیری از شیوع و اوج گیری کرونا جلوگیری خواهد شد.
وی با بیان اینکه در وضعیت نارنجی کرونایی و ایام تعطیلات نوروزی تمامی اقامتگاههای مسافری تعطیل است، افزود: از پذیرش مسافر جلوگیری خواهد شد.

به گفته فرماندار و رئیس ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس شهرستان در اسفند ماه بیماران ورودی به بیمارستان فجر ماکو افزایش یافته است.

محمدی ایروانلو همچنین از نمونه گیری از ۲۰ هزار مورد از شهروندان برای بیماری کوئید ۱۹ خبرداد و تصریح کرد: تا به حال از ۱۹ درصد از جمعیت شهرستان ماکو نمونه گیری شده است.

منبع:ایسنا