مرگ ومیر ناشی از کرونا در همدان به ۱۵۶۸ نفر رسید

مهر 8, 1400
36 بازدید

 سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان گفت:  تعداد موارد فوت ناشی از کرونا به عدد ۱۵۶۸ نفر رسید. دکتر محمد طاهری اظهار کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۵۷ مورد بوده که از این تعداد ۴۵ مورد در بخش عادی و ۱۴ نفر […]

مرگ ومیر ناشی از کرونا در همدان به ۱۵۶۸ نفر رسید

 سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان گفت:  تعداد موارد فوت ناشی از کرونا به عدد ۱۵۶۸ نفر رسید.

دکتر محمد طاهری اظهار کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۵۷ مورد بوده که از این تعداد ۴۵ مورد در بخش عادی و ۱۴ نفر در بخش ICU بستری هستند و حال ۲۵ نفر وخیم گزارش شده است.

وی تصریح کرد: تعداد موارد مثبت ابتلا از ابتدای بیماری تاکنون با ۱۸ مورد مثبت جدید به ۱۰ هزار و ۷۸۹ نفر افزایش یافته و تعدادموارد فوت با سه مورد جدید به عدد  ۱۵۶۸ نفر رسید.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان، طاهری در رابطه با آمار شهرستان‌ها، خاطرنشان کرد: در شهرستان اسدآباد ۳۷ نفر، بهار ۶۳۳ نفر، تویسرکان ۶۷۸ نفر، رزن ۴۷۲ نفر، درگزین ۲۰۳ نفر، فامنین ۱۹۵ نفر، کبودراهنگ ۶۹۳ نفر، ملایر ۱۹۴۹ نفر، نهاوند ۱۲۱۳ نفر، همدان ۴۰۷۳ نفر و خارج از استان ۲۸۲ نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه بوعلی‌سینا خاطرنشان کرد: موج جدیدی از بیماری کرونا در حال شکل‌گیری است از مردم خواهش می‌کنیم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در جلوگیری  از این موج کمک کنند.

منبع:ایسنا