مردم هشدارهای مدیریت بحران را جدی بگیرند

آذر 4, 1400
11 بازدید

استاندار ایلام گفت:استان آمادگی کامل برای مقابله با آثار زیانبار شرایط آب وهوائی و حوادث احتمالی دارد. به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی از آمادگی کامل استان برای مدیریت شرایط آب وهوایی خبر داد و اظهار کرد: در این راستا از سه روز گذشته استان در حال آماده باش کامل بوده و با […]

مردم هشدارهای مدیریت بحران را جدی بگیرند
استاندار ایلام گفت:استان آمادگی کامل برای مقابله با آثار زیانبار شرایط آب وهوائی و حوادث احتمالی دارد.
به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی از آمادگی کامل استان برای مدیریت شرایط آب وهوایی خبر داد و اظهار کرد: در این راستا از سه روز گذشته استان در حال آماده باش کامل بوده و با اقدامات پیشگیرانه و تمهیدات اتخاذ شده خوشبختانه از روی دادن هرگونه حادثه ناگواری در این ایام جلوگیری شده است.
وی در ادامه به برخی تمهیدات استان درجهت کنترل اوضاع اشاره کرد وگفت: همه مرخصی ها را لغو کرده ایم و به همه مجموعه های امدادی و خدمات رسان و اعضای ستاد بحران در سراسر استان ابلاغ نموده ایم که شخصا پای کار باشند.
استاندار ایلام با اشاره به برگزاری3 جلسه ستاد مدیریت بحران در مرکز و 10 شهرستان استان، تاکید کرد؛ با تلاش سخت و شبانه روزی سعی خواهیم کرد که انشاءالله لحظات سختی در این ایام برای مردم رقم نخورد.
سلیمانی تاکید کرد:مردم اخبار و هشدار های هواشناسی و ستاد بحران را رصد کنند و در این ایام از اتراق در کنار رودخانه ها و بسترهای آبگیر و چادرنشینی در طبیعت پرهیز کنند.