مرتضایی: تیم فوتسال کراپ، بازی را با تجربه از فرش آرا برد

مرداد 20, 1400
86 بازدید

مجید مرتضایی سرمربی تیم فوتسال فرش آرای مشهد گفت: مستحق شکست مقابل تیم کراپ الوند نبودیم و این تیم با تجربه بیشتر برنده بازی شد. مجید مرتضایی، سرمربی تیم فوتسال فرش آرای مشهد پس از شکست تیمش مقابل کراپ الوند در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بازی خوبی را از هر دو تیم مشاهده کردیم. […]

مرتضایی: تیم فوتسال کراپ، بازی را با تجربه از فرش آرا برد

مجید مرتضایی سرمربی تیم فوتسال فرش آرای مشهد گفت: مستحق شکست مقابل تیم کراپ الوند نبودیم و این تیم با تجربه بیشتر برنده بازی شد.

مجید مرتضایی، سرمربی تیم فوتسال فرش آرای مشهد پس از شکست تیمش مقابل کراپ الوند در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بازی خوبی را از هر دو تیم مشاهده کردیم. فرش آرا استحقاق برد را داشت و باید با دو سه گل اختلاف می بردیم اما از موقعیت ها استفاده نکردیم و تیم حریف توانست با تجربه خودش در دقایق پایانی به پیروزی برسد.

وی با اشاره به مصدومیت بازیکنان دو تیم در این دیدار تاکید کرد: حدود یک ماه و ۱۰ روز است که تمرین می کنیم. این بازی یک فینال زودرس بود و هر دو تیم چون بازی قبلی خود را مساوی کرده بودند به سه امتیاز این بازی احتیاج داشتند. فشار روی بازیکنان زیاد بود و کراپ روی تجربه بالای بازیکنانش برد. زمانی که سه بر دو جلو بودیم می توانستیم سه، چهار گل بزنیم.

سرمربی فرش آرای مشهد در پایان گفت: تیم بسیار جوانی داریم که قول می دهم کم کم بعد از تعطیلات شرایط بهتری پیدا کنیم. یک بازیکن مصدوم داریم. یک بازیکن اضافه می شود و یک بازیکن هم جذب می کنیم تا وضعیت تیم بهتر شود.