مراسم تجلیل از تعاونی های برتر ملی و افتتاح ۲۶۸ طرح تعاونی

شهریور 16, 1400
50 بازدید

 با حضور حجت دکتر عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مراسم تجلیل از تعاونی های برتر ملی و افتتاح ۲۶۸ طرح تعاونی به صورت ویدئو کنفرانس در سراسر کشور آغاز شد.   همزمان با برگزاری جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ۲۶۸ طرح تعاونی با سرمایه […]

مراسم تجلیل از تعاونی های برتر ملی و افتتاح ۲۶۸ طرح تعاونی

 با حضور حجت دکتر عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مراسم تجلیل از تعاونی های برتر ملی و افتتاح ۲۶۸ طرح تعاونی به صورت ویدئو کنفرانس در سراسر کشور آغاز شد.

  همزمان با برگزاری جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ۲۶۸ طرح تعاونی با سرمایه گذاری ۳۳۸۷ میلیارد تومان اعتبار و اشتغالزایی ۷۰۰۰ نفر در ۵ استان منتخب افتتاح می شود.‌

شایان ذکر است، در ابتدای این مراسم عبدالملکی از نمایشگاه دستاوردهای تعاون بازدید کرد و از نزدیک در جریان اقدامات و دستاوردهای این حوزه، نحوه عملکرد سامانه جامع و هوشمند تعاون، فعالیت مرکز  نوآوری و توسعه تعاون ایران(منتا)  قرار گرفت.

همچنین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور در جریان فعالیت های بانک توسعه تعاون، نحوه تسهیلات دهی و افزایش سرمایه بانک قرار گرفت.

لازم به ذکر است ، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این بازید در جریان فعالیت های صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون قرار گرفت.

طرح تاب (تعاون، اشتغال و بازار ) دیگر طرحی بود که وزیر کار در جریان آن قرار گرفت.

ارائه گزارش عملکرد بخش تعاون، از سوی معاون امور تعاون، سخنرانی رئیس اتاق تعاون، تجلیل از تعاونی های برتر و سخنرانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جمله برنامه های این مراسم است.

منبع: ايسنا