مدیر امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی تغییر کرد

مرداد 20, 1400
26 بازدید

 احمدرضا بهبهانی به عنوان سرپرست امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی منصوب شد. حسن پهلوانی، مدیر سابق امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام خبر تغییر مدیر امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی، اظهار کرد: احمدرضا بهبهانی به عنوان سرپرست جدید امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی منصوب شده است. وی […]

مدیر امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی تغییر کرد

 احمدرضا بهبهانی به عنوان سرپرست امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی منصوب شد.

حسن پهلوانی، مدیر سابق امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام خبر تغییر مدیر امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی، اظهار کرد: احمدرضا بهبهانی به عنوان سرپرست جدید امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی منصوب شده است.

وی با اشاره به سوابق سرپرست جدید امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی، افزود: آقای بهبهانی ۲۸ سال سابقه خدمت در مجموعه سینمایی استان را در کارنامه داشته و فرد مناسبی برای مدیریت امور سینمایی استان است. از پیش از عید نوروز نیز ایشان به عنوان مدیر پردیس سینمایی هویزه منصوب شده بود و در این مجموعه نیز تجربه جدیدی را کسب کردند.

به گزارش ایسنا، مدیریت امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی مسئولیت پردیس‌ سینمایی هویزه و سینما آفریقا در مشهد و سینما بهمن سبزوار را بر عهده دارد که پیش از این حسن پهلوانی با حفظ سمتِ معاونت ذیحسابی و مالی حوزه هنری خراسان رضوی، مدیریت امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی را نیز بر عهده داشت.

منبع: ايسنا