مدیریت بحران در حوزه درمان و بهداشت لرستان

آذر 4, 1400
12 بازدید

با توجه به شرایط پیش آمده  و جاری شدن سیل در لرستان، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل دانشگاه علوم پزشکی تشکیل شد. به گزارش ایسنا منطقه لرستان، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، با توجه به شرایط پیش آمده  و جاری شدن سیل در استان، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل این […]

مدیریت بحران در حوزه درمان و بهداشت لرستان
با توجه به شرایط پیش آمده  و جاری شدن سیل در لرستان، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل دانشگاه علوم پزشکی تشکیل شد.
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، با توجه به شرایط پیش آمده  و جاری شدن سیل در استان، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل این دانشگاه تشکیل و استان به چهار حوزه مرکزی و غرب، شمال، شرق و جنوب تقسیم شد.
شهبازی، دبیر  کمیته اطلاع رسانی  مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی لرستان در این باره اظهار کرد: حوزه شرق استان که شامل شهرهای الیگودرز، درود و ازنا است، توسط دکتر ساکی، رییس دانشگاه، حوزه شمال که شامل شهرستان  بروجرد می شود، توسط دکتر کاکاوند رییس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان و مرکز استان و غرب که شامل شهرستان های خرم آباد، دوره چگنی، سلسله و دلفان بوده توسط دکتر پزشکی معاون دانشگاه مدیریت خواهد شد.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان افزود: شهرستان های  جنوب و جنوب غربی استان که شامل شهرهای پلدختر و کوهدشت هستند، توسط مدیران این شبکه ها، دکتر بابایی و دکتر امینی زاده مدیریت خواهند  شد.
دبیر کمیته اطلاع رسانی مدیریت بحران دانشگاه اضافه کرد: در چند روز گذشته  سازمان فوریت پزشکی استان و کلیه بیمارستان ها و مراکز بهداشتی در حال آماده باش فوق العاده هستند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه در بخش دیگری از سخنانش تشریح کرد: در استان لرستان هیچ کمبود دارویی وجود نداشته و همه بیمارستان ها در حال خدمت رسانی هستند.