مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران منصوب شد

آذر 2, 1400
12 بازدید

شهردار تهران در حکمی «امیر حاجی‌نورمحمدی» را به سمت مدیرعامل شرکت شهر سالم منصوب کرد. به گزارش ایسنا، بنا براعلام سایت شهر، علیرضا زاکانی، شهردار تهران در حکمی «امیر حاجی‌نورمحمدی» را به مدت یکسال به سمت مدیرعامل شرکت شهر سالم منصوب کرد. در متن این حکم آمده است: «نظر به تعهد، تجارب و شایستگی جناب‌عالی […]

مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران منصوب شد

شهردار تهران در حکمی «امیر حاجی‌نورمحمدی» را به سمت مدیرعامل شرکت شهر سالم منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، بنا براعلام سایت شهر، علیرضا زاکانی، شهردار تهران در حکمی «امیر حاجی‌نورمحمدی» را به مدت یکسال به سمت مدیرعامل شرکت شهر سالم منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

«نظر به تعهد، تجارب و شایستگی جناب‌عالی و به استناد مصوبه هیئت مدیره و مفاد اساس‌نامه شرکت شهر سالم به موجب این حکم به مدت یک‌سال به سمت مدیرعامل شرکت مذکور منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از  پروردگار متعال و در راستای تحقق چشم انداز«تهران؛ کلان‌شهر الگوی جهان اسلام» با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و امکانات، موجبات خدمت رسانی مفید و موثر به کارکنان و بازنشستگان محترم شهرداری و شهروندان عزیز تهران را فراهم آورید.

رجاء واثق دارم شاهد استمرار مسئولیت جنابعالی در سایه تحقق سیاست‌ها، اولویت‌ها و برنامه‌های ابلاغی باشیم، توفیقات روز افزون شما را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند منان مسألت می‌نمایم.»

انتهای پیام