«مدرسه‌ی زمستانۀ اخلاق در پژوهش» برپا می‌شود

آذر 22, 1400
10 بازدید

دومین مدرسه‌ی اخلاق در پژوهش با عنوان «مدرسه زمستانۀ اخلاق در پژوهش» از نهم تا سیزدهم اسفندماه امسال به‌صورت مجازی برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا، دومین مدرسۀ اخلاق در پژوهش با عنوان «مدرسه زمستانه اخلاق در پژوهش» با همکاری کمیتۀ ملی اخلاق در پژوهش‌های زیست پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، و دانشگاه علامه […]

«مدرسه‌ی زمستانۀ اخلاق در پژوهش» برپا می‌شود

دومین مدرسه‌ی اخلاق در پژوهش با عنوان «مدرسه زمستانۀ اخلاق در پژوهش» از نهم تا سیزدهم اسفندماه امسال به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، دومین مدرسۀ اخلاق در پژوهش با عنوان «مدرسه زمستانه اخلاق در پژوهش» با همکاری کمیتۀ ملی اخلاق در پژوهش‌های زیست پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، و دانشگاه علامه طباطبایی(ره) در تاریخ ۹ تا ۱۳ اسفندماه سال 1399 هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۴ به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

مباحث آموزشی در این مدرسه به‌ترتیب شامل «سیاست‌گذاری آموزش اخلاق در پژوهش»، «ارزیابی فن‌آورانه‌ی متون و آشنایی با سامانۀ مشابه‌یاب سمیم»، «اخلاق آکادمیک؛ بازدارنده‌ها و پیشران‌ها»، «اخلاق در انتشارات علمی؛ سرقت علمی و راهکارهای مقابله با آن» و «جنبه‌های حقوقی سوء‌رفتارهای پژوهشی» است که با تدریس اساتیدی هم‌چون علی خورسندی طاسکوه، مهدی بهنیافر، مقصود فراستخواه، عنایت‌الله شعبانی و زهرا شاکری همراه خواهد بود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا