مدال نقره رقابت های قهرمانی کشور بر گردن تیرانداز نوجوان کهگیلویه و بویراحمدی

مرداد 16, 1400
70 بازدید

 رئیس هیات تیراندازی استان کهگیلویه و بویراحمد از کسب مقام دوم و مدال نقره تیرانداز نوجوان استان در رقابت های قهرمانی اهداف پروازی کشور خبر داد. اشکان طاهری با بیان این خبر افزود: مرحله سوم رقابت های اهداف پروازی ماده تراپ کشور در رده سنی نوجوانان و جوانان به میزبانی استان تهران در مجموعه آزادی […]

مدال نقره رقابت های قهرمانی کشور بر گردن تیرانداز نوجوان کهگیلویه و بویراحمدی

 رئیس هیات تیراندازی استان کهگیلویه و بویراحمد از کسب مقام دوم و مدال نقره تیرانداز نوجوان استان در رقابت های قهرمانی اهداف پروازی کشور خبر داد.

اشکان طاهری با بیان این خبر افزود: مرحله سوم رقابت های اهداف پروازی ماده تراپ کشور در رده سنی نوجوانان و جوانان به میزبانی استان تهران در مجموعه آزادی برگزار شد.
وی اظهار کرد: این رقابت ها با حضور برترین های این ماده روزهای ۱۳ تا ۱۵ مرداد ماه در دو رده سنی نوجوانان و جوانان برگزار شد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس هیات تیراندازی استان کهگیلویه و بویراحمد از کسب مقام دوم تیرانداز نوجوان استان در این رقابت ها خبر داد و تصریح کرد: در جریان این رقابت ها “امیر محمدیان” تیرانداز جوان کهگیلویه و بویراحمدی با کسب ۷۹ امتیاز به مقام دوم و مدال نقره دست یافت. “محمد حسین خواست خدایی” با ۹۳ امتیاز اول و منصوری سوم شد.
منبع: ايسنا