مدال طلا برگردن کشتی‌گیر مازندرانی در مسابقات کشتی ناشنوایان

آبان 17, 1400
7 بازدید

ایسنا/مازندران رئیس هیأت ناشنوایان مازندران با بیان اینکه تیم‌ملی کشتی فرنگی جوانان ناشنوای کشورمان با کسب ۱مدال طلا ، یک مدال نقره و دو مدال برنز، به عنوان نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی جهان کشتی ناشنوایان در ترکیه دست یافت، گفت: دو کشتی‌گیر مازندرانی در این رقابت‌ها مدال نقره کسب کردند. رمضان غلامی با بیان اینکه  تیم‌ملی […]

مدال طلا برگردن کشتی‌گیر مازندرانی در مسابقات کشتی ناشنوایان

ایسنا/مازندران رئیس هیأت ناشنوایان مازندران با بیان اینکه تیم‌ملی کشتی فرنگی جوانان ناشنوای کشورمان با کسب ۱مدال طلا ، یک مدال نقره و دو مدال برنز، به عنوان نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی جهان کشتی ناشنوایان در ترکیه دست یافت، گفت: دو کشتی‌گیر مازندرانی در این رقابت‌ها مدال نقره کسب کردند.

رمضان غلامی با بیان اینکه  تیم‌ملی کشتی فرنگی جوانان ناشنوای کشورمان با کسب یک مدال طلا ، یک مدال نقره و ۲ مدال برنز، به عنوان نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی جهان کشتی ناشنوایان در ترکیه دست یافت، اظهار کرد: دو کشتی‌گیر مازندران در این رقابت‌ها به برتری دست یافتند.

رئیس ورزش‌های ناشنوایان مازندران گفت: مسابقات قهرمانی جهان کشتی ناشنوایان، در بخش فرنگی و رده سنی جوانان از شنبه ۱۲ تیرماه در ۶ وزن آغاز شد و نمایندگان کشورمان موفق به کسب ۴ مدال طلا ، نقره و برنز شدند و پس از تیم روسیه بر سکوی دوم مسابقات ایستادند و تیم میزبان سوم شد.

رئیس هیأت ناشنوایان مازندران از درخشش کشتی‌گیر مازندرانی در این رقابت‌ها گفت و افزود: امیرمحمد قلی‌نیا کشتی‌گیر آینده‌دار مازندرانی در وزن ۸۷ کیلوگرم مدال طلا کسب کرد.

غلامی افزود:  امیرمحمد قلی‌نیا در دور اول با ضربه‌فنی مقابل کشتی‌گیر قزاقستان پیروز شد و در دور دوم با نتیجه ۱۲ بر ۵ مقابل روسیه به برتری رسید، قلی‌نیا با ضربه‌فنی مقابل ورزشکار ترکیه به برتری رسید و مدال طلا را از آن کاروان جوانان ایران کرد.

منبع:ایسنا