مدال‌آوری بوکس جوانان خوزستان در آسیا پس از ۹ سال

شهریور 4, 1400
38 بازدید

بوکسور خوزستانی در رقابت های جوانان آسیا به نشان برنز رسید. حمید زنگنه‌منش رییس هیات بوکس خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: پوریا سعیدی اصل امروز در وزن ۵۷ کیلوگرم مقابل انور محمد از عراق علی رغم شایستگی بسیار شکست خورد و به مدال برنز رسید. او در راند اول و دوم برنده بود اما […]

مدال‌آوری بوکس جوانان خوزستان در آسیا پس از ۹ سال

بوکسور خوزستانی در رقابت های جوانان آسیا به نشان برنز رسید.

حمید زنگنه‌منش رییس هیات بوکس خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: پوریا سعیدی اصل امروز در وزن ۵۷ کیلوگرم مقابل انور محمد از عراق علی رغم شایستگی بسیار شکست خورد و به مدال برنز رسید. او در راند اول و دوم برنده بود اما در مجموع سه راند، بازنده شد و به فینال نرسید، هرچند شایسته حضور در فینال بود.

وی عنوان کرد: این مدال آسیایی پس از گذشت ۹ سال برای خوزستان به دست آمد. پیش از این نیز سیاوش امیدی در رده جوانان آسیا موفق به کسب مدال نقره شده بود. سعیدی اصل اکنون موفق شد، ضمن افتخارآفرینی، سطح خوب بوکس خوزستان را نشان دهد.

رییس هیات بوکس خوزستان گفت: جا دارد از حسین کیانی مربی سعیدی اصل که نقس بسزایی در رشد و پیشرفت این بوکسور داشت نیز قدردانی کند. این مدال در حالی به دست آمد که بوکس خوزستان چهار سال است که فاقد سالن است و امیدوارم مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان نگاه ویژه‌ای به بوکس استان داشته باشد و به بهتر شدن روند بوکس خوزستان و رسیدن به چنین موفقیت هایی کمک کند.

منبع:ایسنا