مجوز به کارگیری ۳۴۸ نیروی قرارداد کارمعین برای شهرداری کلانشهر اصفهان صادر شد

آبان 18, 1400
15 بازدید

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: در راستای اجرایی شدن مجوز اخذ شده از سازمان اداری و استخدامی کشور، در گام اول مجوز بکارگیری ۳۴۸ نیروی قرارداد کارمعین برای شهرداری کلانشهر اصفهان همزمان با ۱۴ تیرماه روز شهرداری و دهیاری صادر شد. به […]

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: در راستای اجرایی شدن مجوز اخذ شده از سازمان اداری و استخدامی کشور، در گام اول مجوز بکارگیری ۳۴۸ نیروی قرارداد کارمعین برای شهرداری کلانشهر اصفهان همزمان با ۱۴ تیرماه روز شهرداری و دهیاری صادر شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، مهدی جمالی نژاد با اعلام این خبر توضیح داد: این مجوز از میان افراد واجد شرایط که به صورت غیرمستقیم در شهرداری‌ها در حوزه ستادی، مناطق و سازمان‌های وابسته در مشاغل کارمندی مشغول به کار بوده اند، بر اساس شاخص‌های تعیین شده شامل مدرک تحصیلی، سابقه خدمت و مصاحبه کتبی، به ترتیب نمره فضلی و رعایت شرایط احراز در سقف سهمیه تخصیصی سازمان اداری واستخدامی کشور اعطاء شده است.

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ادامه داد: انتظار می رود با همکاری سایر شهرداری‌ها و دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری ها و تسریع در ارسال اطلاعات مورد نیاز، شاهد تسریع در روند اعطای مجوز به کارگیری نیروی قرارداد کار معین در تمامی شهرداری‌های کشور باشیم.

مجوز بکارگیری نیروی قرارداد کار معین در شهرداریها پیش از این برای شهرداری‌های قم، شیراز، کرمانشاه و شهرکرد و شهرداریهای استانهای خراسان جنوبی، هرمزگان، کرمان، گیلان، خراسان شمالی، بوشهر و یزد صادر شده است.

منبع:ایسنا