مجلس دهم حامی مسابقات بین‌المللی قرآن است

آذر 4, 1400
15 بازدید

نماینده مردم همدان در مجلس دهم برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم را ترغیب و تشویق عمومی جامعه به سوی فرهنگ قرآنی دانست و بر حمایت مجلس از این مسابقات و برنامه های قرآنی تأکید کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از ستاد خبری سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم […]

مجلس دهم حامی مسابقات بین‌المللی قرآن است

نماینده مردم همدان در مجلس دهم برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم را ترغیب و تشویق عمومی جامعه به سوی فرهنگ قرآنی دانست و بر حمایت مجلس از این مسابقات و برنامه های قرآنی تأکید کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از ستاد خبری سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم حمیدرضا حاجی بابایی با اشاره به حمایت مجلس شورای اسلامی از مسابقات بین‌المللی قرآن کریم یاد آورد شد: به نظر من مسابقات بین‌المللی قرآن کریم باید به بهترین نحو ممکن در کشورمان برگزار شود، چرا که در کشور ما کسانی که اهل قرآن هستند، اهل پذیرش سیاست‌های استعماری امریکا نیستند، خوشبختانه در زمینه برگزاری مسابقات قرآنی مشکل خاصی وجود ندارد، بلکه ترغیب و تشویق هم وجود دارد.

رئیس فراکسیون ولایی مجلس دهم اضافه کرد: ما امیدواریم که سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم به بهترین نحو ممکن در سال آینده برگزار شود، مجلس شورای اسلامی نیز همیشه در تمام مصوبات خود مسائل قرآنی را به‌اتفاق اکثریت آرا حمایت و تصویب کرده است.

نماینده مردم همدان در مجلس دهم تأکید کرد: هر کاری شیوه و تخصص خاص خود را می‌خواهد بنابراین برای پیاده کردن آموزه‌های قرآنی باید تخصص‌های لازم وجود داشته باشد، البته به شرایط موجود در جامعه نیز باید توجه داشت در این زمینه هم باید شرایط لازم را مهیا کنیم اگرچه قرآن همیشه قرآن است و تأثیرگذاری و هدایت را داشته است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه مجلس دهم یاد آور شد: بایستی از امکانات موجود به ویژه الگوهای قرآنی برای تدریس نشر و گسترش قرآن استفاده مؤثر کرد بنده به‌عنوان یک نماینده مجلس هم به تدریس قرآن مشغول هستم و در کنار سایر همکاران سعی کرده‌ایم تا جایی که می‌توانیم برنامه‌های قرآنی را پشتیبانی و حمایت کنیم.

انتهای پیام