متولیان ورزش خراسان رضوی طرحی برای حمایت از شهر خودرو ارائه نکرده‌اند

آذر 2, 1400
9 بازدید

ایسنا/خراسان رضوی رییس شورای شهر مشهد گفت: اداره‌کل ورزش‌وجوانان و هیات فوتبال خراسان رضوی تاکنون هیچ طرحی برای حمایت از پدیده و شهر خودرو به شورای شهر مشهد ارائه نکرده‌اند. حسن موحدیان با حضور در تحریریه خبرگزاری ایسنا در خصوص وضعیت پدیده مشهد و برنامه مدیران شهری برای حمایت از نماینده مشهد و خراسان رضوی در لیگ […]

متولیان ورزش خراسان رضوی طرحی برای حمایت از شهر خودرو ارائه نکرده‌اند

ایسنا/خراسان رضوی رییس شورای شهر مشهد گفت: اداره‌کل ورزش‌وجوانان و هیات فوتبال خراسان رضوی تاکنون هیچ طرحی برای حمایت از پدیده و شهر خودرو به شورای شهر مشهد ارائه نکرده‌اند.

حسن موحدیان با حضور در تحریریه خبرگزاری ایسنا در خصوص وضعیت پدیده مشهد و برنامه مدیران شهری برای حمایت از نماینده مشهد و خراسان رضوی در لیگ برتر اظهار کرد: اگر اداره‌ کل ورزش‌وجوانان استان طرحی داشته باشد که مورد تایید شورای شهر قرار گیرد، قطعا از این تیم‌ها حمایت خواهیم‌ کرد اما مسئولیت و ماموریتی در حمایت از تیم‌ لیگ برتری نداریم.

وی افزود: مدیریت شهری مسئولیتی ندارد که از تنها تیم لیگ برتری حفاظت کند. این وظیفه بر عهده اداره‌ کل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی است. اداره‌ کل ورزش‌وجوانان استان باید بیشتر از ما برای این تیم دلسوزی کند.

رییس شورای شهر مشهد گفت: اداره‌کل ورزش‌وجوانان و هیات فوتبال خراسان رضوی تاکنون حتی درخواست کمک هم نکرده‌اند و نمی‌دانیم چه برنامه‌ای برای پدیده و شهر خودرو دارند. لازم است دوستان طرح خود را مطرح کنند و بگویند که تیم به چه مبلغی و در چه عنوان و شرایطی نیاز دارد تا در شورا و تمام اعضای آن پیرامون این موضوع تصمیم‌گیری کنند.

موحدیان تاکید کرد: حتی نمی‌دانیم مشکل پدیده چیست. شاید بتوانیم مشکل پدیده را به صورت غیرمالی حل کنیم. شهرداری حتی می‌تواند بخش خصوصی را پای کار بیاورد. لزومی ندارد حتما به صورت مستقیم به پدیده کمک کند.

وی یادآور شد: بعضا تیم‌های لیگ برتری ریخت و پاش‌هایی دارند که آن را اصلا قبول نداریم و بابت آن هم پولی نمی‌دهیم. به شخصه تمایل ندارم در ورزش قهرمانی و برای حمایت از تیم لیگ برتری ورود کنیم. تیم‌داری یک هنر است اما کار ما نیست. تیم‌داری فرهنگ خاصی دارد که ما آن را نداریم و البته فعالیتی است که با دشواری همراه است. بنابراین ورود بدون آگاهی به این حوزه منجر به بدتر شدن شرایط می‌شود. به شرطی که استانداری و اداره‌کل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی پای کار آمده و تصمیم جدی بگیرند و افرادی که دارای صلاحیت هستند را مشخص کنند، شهرداری و شورای شهر نیز از نمایندگان مشهد در لیگ‌های فوتبال حمایت خواهد کرد.

انتهای پیام