متفکر آزاد:‌ نماینده دولت در مجلس نظرات کارشناسی دهد

آذر 22, 1400
11 بازدید

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که نماینده دولت در مجلس نظرات کارشناسی دهد. به گزارش ایسنا، روح الله متفکر آزاد در جلسه علنی نوبت عصر امروز سه شنبه مجلس و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه در بخش درآمدی با استناد به ماده ۷۵ آئین نامه با اشاره به صحبت های نماینده […]

متفکر آزاد:‌ نماینده دولت در مجلس نظرات کارشناسی دهد

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که نماینده دولت در مجلس نظرات کارشناسی دهد.

به گزارش ایسنا، روح الله متفکر آزاد در جلسه علنی نوبت عصر امروز سه شنبه مجلس و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه در بخش درآمدی با استناد به ماده ۷۵ آئین نامه با اشاره به صحبت های نماینده دولت در مجلس گفت: حضور نماینده دولت را در مجلس فنی تلقی می کنیم و ایشان را شخصیت فرهیخته و علمی می دانیم منتهی متاسف شدم که ایشان نکاتی در خصوص سرویس مدارس گفته و تازه فهمیدم که چرا برخی سوانح در کشور رخ می دهد چون آقایان مطلع نیستند فقط در سال ۹۸ دو فقره سانحه سرویس مدارس در مناطق روستایی و عشایری داشتیم. دلیل این بود که سرویس مدارس کهنه و دارای نقص فنی بود.

وی یادآور شد: در سرجمع کل اعتبارات مناطق روستایی در ردیف دهیاری ها در سال ۹۸ سازمان برنامه ۳۰۰ میلیارد تومان اختصاص داده است. توقع ما این است که نماینده دولت در مجلس نظرات کارشناسی دهند. مجلس محل سیاست ورزی است، ما خیلی خوب بلدیم نطق سیاسی کنیم.

وی افزود: از دیروز سه بار به شما تذکر داده شد و من هم تذکر چهارم را می دهم که درباره مسائل فنی صحبت کنید. اگر قرار باشد کسی درباره گرانی ها حرف بزند این ما هستیم که باید تحقیق و تفحص کرده تا بدانیم در بورس دست چه کسی در جیب مردم بود و چه اتفاقی افتاد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا