مبارزه ۱۴۷ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های زنجان

آذر 22, 1400
7 بازدید

ایسنا/زنجان طبق آخرین آمار کرونا، در حال حاضر ۱۴۷ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان زنجان بستری و تحت مراقبت هستند. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان، طبق آخرین آمار کرونا در استان زنجان، امروز (۶ اسفندماه) ۱۴۷ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که طی ۲۴ […]

مبارزه ۱۴۷ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های زنجان

ایسنا/زنجان طبق آخرین آمار کرونا، در حال حاضر ۱۴۷ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان زنجان بستری و تحت مراقبت هستند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان، طبق آخرین آمار کرونا در استان زنجان، امروز (۶ اسفندماه) ۱۴۷ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که طی ۲۴ ساعت گذشته، موارد مثبت بستری کرونا در بیمارستان‌های استان زنجان ۵ مورد بوده است.

از زمان شیوع کرونا تاکنون بستری تجمعی بیماران مبتلا به کرونا در استان ۱۹ هزار و ۷۶۷ نفر و موارد مثبت بستری بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی در این بازه زمانی ۶۹۴۴ مورد بوده است.

همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۳ مورد مثبت سرپایی کرونا شناسایی شده و از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۳۹ هزار ۴۷۰ مورد مثبت سرپایی بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی به بیماری کرونا مبتلا شدند.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۲ بیمار کرونایی دیگر در استان زنجان، جان خود را از دست دادند و از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، مجموع بیماران فوت شده در استان به ۱۱۶۲ نفر رسیده است.

گفتنی است، مجموع موارد مثبت ترخیص ‌یافته ۵۷۴۲ مورد و همه موارد مثبت کرونا بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی از زمان شیوع ویروس کرونا در استان تاکنون ۴۶ هزار و ۴۱۴ مورد بوده است.

منبع:ایسنا