مبارزه با قاچاق، نیازمند برنامه ریزی هدفمند و کار کارشناسی دقیق است

مبارزه با قاچاق، نیازمند برنامه ریزی هدفمند و کار کارشناسی دقیق است
خرداد 22, 1402
21 بازدید

به گزارش ایلنا از خوزستان، نشست ستاد مبارزه با قاچاق و ارز استان امروز چهارشنبه ۱۷ خردادماه به ریاست علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان برگزار شد. وی در ابتدای این نشست بر ضرورت فعالیت کارشناسی و مطالعاتی وسیع تاکید کرد و اظهار داشت: مبارزه با مواد مخدر نیازمند هم‌افزایی، کار کارشناسی و مطالعاتی دقیق، […]

مبارزه با قاچاق، نیازمند برنامه ریزی هدفمند و کار کارشناسی دقیق است

به گزارش ایلنا از خوزستان، نشست ستاد مبارزه با قاچاق و ارز استان امروز چهارشنبه ۱۷ خردادماه به ریاست علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان برگزار شد.

وی در ابتدای این نشست بر ضرورت فعالیت کارشناسی و مطالعاتی وسیع تاکید کرد و اظهار داشت: مبارزه با مواد مخدر نیازمند هم‌افزایی، کار کارشناسی و مطالعاتی دقیق، اراده‌ای مصمم با بهره‌گیری از توانمندی افرادی پاک دست است.

استاندار خوزستان با بیان اینکه ما باید برای مردم آسایش و رفاه به ارمغان بیاوریم؛ بیان داشت: مطالعه بر روی جریان‌های قاچاق برای جلوگیری از خروج کالا و ارز ضروری است؛ بی مبالاتی در عرصه مدیریت سبب می‌شود تا این رخدادها پیش آید.

حسینی محراب اثرات قاچاق برای استان و کشور باید مورد توجه واقع شود، عنوان داشت: شناخت شبکه‌های تضمینی قاچاق، نظارت و کنترل دستگاه‌های اطلاعاتی در خارج از مرزها ضروری است.

وی افزود: هر مدیری در حوزه کاری خود وقت ویژه ای برای مبارزه با قاچاق بگذارد.

استاندار خوزستان ادامه داد: با فعالیت‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی، قاچاق را برای جوانان و نوجوانان مذموم جلوه دهیم.

حسینی محراب در پایان بر جمع بندی طرح مطالعاتی مبارزه با قاچاق تأکید کرد و ابراز داشت: هم افزایی دستگاه‌های امنیتی با بهره‌گیری از هوش مصنوعی و نرم افزارهای قوی ضروری است؛ همچنین از تجربه موفق استان‌های دیگر و کشورها را درخصوص مبارزه با قاچاق استفاده کنیم.

 

انتهای پیام/