مازندران بیشترین مبلغ در مساجد کشور را دارد

مرداد 17, 1400
45 بازدید

 مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: مازندران با ۲هزار و ۴۰۰ مبلغ در مازندران بیشترین مبلغ در مساجد کشور را به خود اختصاص داده است. ناصر شکریان در نشستی با خبرنگاران که به مناسبت چهلمین سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، با اشاره به حضور ۶۰ درصدی مردم در  انتخابات  اظهار کرد: مشارکت مردم حداکثری […]

 مازندران بیشترین مبلغ در مساجد کشور را دارد

 مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: مازندران با ۲هزار و ۴۰۰ مبلغ در مازندران بیشترین مبلغ در مساجد کشور را به خود اختصاص داده است.

ناصر شکریان در نشستی با خبرنگاران که به مناسبت چهلمین سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، با اشاره به حضور ۶۰ درصدی مردم در  انتخابات  اظهار کرد: مشارکت مردم حداکثری بوده و امیدواریم حضور رییسی به عنوان هشتمین رییس جمهور پرفایده باشد.

وی افزود: مازندران با  ۲هزارو ۴۰۰ مبلغ در مازندران بیشترین مبلغ در مساجد کشور  را به خود اختصاص داده است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران خاطرنشان کرد:  راهپیمایی خودرویی نیز به صورت خودجوش ابروی ایران بود و پس از آن باید منتظر عملیات اربعین و محرم باشیم و امیدواریم پروازهای عراق نیز مانند سایر کشورها برقرار شود.

شکریان با اشاره به اهمیت گردشگری در استان گفت: حمایت ویژه ای در شهرهای ساحلی باید انجام شود و این موضوع مسیله اول استان بود.

وی افزود: طلاق در مازندران بالا و جمعیت آوری در استان پایین  بوده در این راستا بحث بنیان خانواده مسیله دوم حایز اهمیت بوده که در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران ادامه داد: کاربران فضای مجازی مازندران بسیار بالا است و در این راستا موثرین فضای مجازی باید مورد حمایت قرار بگیرند تا اقدامات خوبی در فضای مجازی صورت بگیرد.

شکریان افزود: گردشگری، تحکیم بنیان خانواده،  راهبری فضای مجازی  و فرزند آوری به عنوان اولویت ها بود که ماموریت این اداره کل در سال ۱۴۰۰ است.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت قشر بانوان در فضای فرهنگی گفت: از فعالان فرهنگی استان خصوصا بانوان و اساتید حوزه و دانشگاه ور راستای گسترش فضای فرهنگی باید استفاده شود و در این راستا اولین مسابقه سخنوری در حوزه بانوان در استان در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به اهمیت موضوع” امام محله” گفت: ۵۰ نقطه بر ای امام محله در شهر در نظر گرفته شده و ۲۰۰ نقطه روستایی نیز بر ای این امر در دستور کار قرار گرفته است.

منبع:ایسنا