لینه‌کر: دلیل توهین به مادر گواردیولا را نمی‌فهمم

آذر 2, 1400
12 بازدید

مهاجم پیشین و کارشناس فعلی لیگ برتر انگلیس به رفتار توهین آمیز عده‌ای به مادر گواردیولا واکنش نشان داد. به گزارش ایسنا به نقل از SID، دولورس کاریو، مادر پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی به دلیل ابتلا به کرونا در سن ۸۲ سالگی در ایالت بارسلون درگذشت.  این اتفاق باعث شد عده‌ای در شبکه‌ای اجتماعی آن […]

لینه‌کر: دلیل توهین به مادر گواردیولا را نمی‌فهمم

مهاجم پیشین و کارشناس فعلی لیگ برتر انگلیس به رفتار توهین آمیز عده‌ای به مادر گواردیولا واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا به نقل از SID، دولورس کاریو، مادر پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی به دلیل ابتلا به کرونا در سن ۸۲ سالگی در ایالت بارسلون درگذشت.  این اتفاق باعث شد عده‌ای در شبکه‌ای اجتماعی آن را دست مایه طنز قرار دهند و سرمربی منچسترسیتی را در کانون رفتار توهین‌آمیز خود قرار دهند.

گری لینه‌کر، مهاجم پیشین انگلیس و کارشناس فعلی فوتبال جزیره با انتقاد از این رفتار گفت: حتما باید تعداد زیادی از افراد را در شبکه‌های اجتماعی بلاک کنم و دیگر رفتار زشت آن‌ها را نبینم. اصلا متوجه نمی‌شوم این چه زمان شوخی است و چرا اصلا به گواردیولا توهین می‌شود. خیلی این کار زشت و توهین‌آمیز است.

بیش از ۱۳ هزار نفر در اسپانیا به دلیل شیوع کرونا جان باختند تا این کشور بعد از ایتالیا رتبه  دوم بیش‌ترین مرگ و میر ناشی از شیوع ویروس کرونا در جهان را داشته باشد.

منبع:ایسنا