لغو یک دیدار از لیگ برتر هندبال مردان به علت تاخیر در تست‌گیری

مرداد 23, 1400
1 بازدید

در نخستین روز از مرحله اول لیگ برتر هندبال مردان یک دیدار به علت تاخیر تیم ستارگان لغو شد.  در جریان روز نخست مسابقات لیگ برتر هندبال مردان که در سالن فدراسیون انجام شد باید تیم ستارگان دشتستان از ساعت ۱۷:۰۰ به مصاف مس کرمان می‌رفت که این دیدار لغو شد. علت لغو این مسابقه […]

لغو یک دیدار از لیگ برتر هندبال مردان به علت تاخیر در تست‌گیری

در نخستین روز از مرحله اول لیگ برتر هندبال مردان یک دیدار به علت تاخیر تیم ستارگان لغو شد.

 در جریان روز نخست مسابقات لیگ برتر هندبال مردان که در سالن فدراسیون انجام شد باید تیم ستارگان دشتستان از ساعت ۱۷:۰۰ به مصاف مس کرمان می‌رفت که این دیدار لغو شد. علت لغو این مسابقه نرسیدن جواب آزمایش تست کرونای تیم ستارگان دشتستان در ساعت مقرر بود. تصمیم گیری در خصوص این دیدار در روزهای آینده توسط کمیته مسابقات انجام خواهد گرفت.

تیم ستارگان باید روز گذشته در تهران تست کرونا می‌داد که این تیم صبح امروز ساعت ۸:۳۰ به تهران رسید و به همین دلیل نتیجه تست کرونا تا ساعت ۱۷:۳۰ آماده نشد. بر اساس قوانین مسابقات و به دلیل حفظ پروتکل‌های بهداشتی با ورود تیم ستارگان برای انجام مسابقه ممانعت شد.

در دیگر دیدار امروز تیم ذوب آهن اصفهان به مصاف پاس ناجا قم رفت و به برتری رسید. شاگردان حمید صادقی توانستند این بازی را با نتیجه ۲۹ بر ۲۴ به سود خود به پایان ببرند.

نخستین دیدار این روز نیز میان تیم‌های سپاهان نوین و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون انجام شد که با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به سود کازرون به پایان رسید.

روز نخست این مرحله از لیگ برتر هندبال مردان با انجام ۲ دیدار به پایان رسید. در این روز فرناندز اسپانیایی سرمربی تیم ملی هندبال مردان نیز به ایران آمد و تماشگر این مسابقات بود.

این مسابقات فردا با انجام دو دیدار میان زغال سنگ طبس – رعد پدافند آمل و نفت و گاز گچساران – فولاد مبارکه سپاهان ادامه خواهد داشت.

نتایج مسابقات روز نخست لیگ برتر هندبال مردان:

سپاهان نوین ۲۰ – نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ۲۵

ذوب آهن اصفهان ۲۹ – پاس ناجا قم ۲۴

مس کرمان – ستارگان دشتستان لغو شد

برنامه کامل مسابقات مرحله اول از دور رفت لیگ برتر هندبال مردان:

یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۰:

زغال سنگ طبس – رعد پدافند آمل ساعت ۱۳:۰۰

نفت و گاز گچساران – فولاد سپاهان اصفهان ساعت ۱۶:۰۰

دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰:

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون – پاس ناجا قم ساعت ۱۳:۰۰

مس کرمان –  ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۶:۰۰

سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۰

ستارگان دشتستان – نفت و گاز گچساران ساعت ۱۰:۳۰

رعد پدافند آمل – سپاهان نوین ساعت ۱۳:۱۵

فولاد سپاهان اصفهان – زغال سنگ طبس ساعت ۱۶:۰۰

منبع: ايسنا