لزوم پیگیری تمهیدات لازم برای بازگشت دانشجو معلمان به آموزش حضوری

مهر 14, 1400
27 بازدید

معاون طرح و برنامه و توسعه منابع دانشگاه فرهنگیان عنوان کرد: تمهید مقدمات و پیش بینی لازم برای ورود به عرصه آموزش حضوری دانشجومعلمان در دانشگاه فرهنگیان پیگیری شود.   دکتر علی خاکی در بیست و نهمین اجلاس سراسری مدیران ستادی و استانی دانشگاه فرهنگیان، ورود به عرصه آموزش حضوری دانشجومعلمان را نیازمند آمادگی و پیگیری […]

لزوم پیگیری تمهیدات لازم برای بازگشت دانشجو معلمان به آموزش حضوری

معاون طرح و برنامه و توسعه منابع دانشگاه فرهنگیان عنوان کرد: تمهید مقدمات و پیش بینی لازم برای ورود به عرصه آموزش حضوری دانشجومعلمان در دانشگاه فرهنگیان پیگیری شود.

  دکتر علی خاکی در بیست و نهمین اجلاس سراسری مدیران ستادی و استانی دانشگاه فرهنگیان، ورود به عرصه آموزش حضوری دانشجومعلمان را نیازمند آمادگی و پیگیری پیش بینی مسائل از سوی مدیران استانی دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور دانست.
معاون طرح و برنامه و توسعه منابع دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه نباید شرایط کرونایی در انجام فعالیت‌ها خللی وارد کند، از مدیرانی که از فرصت کرونا و تابستان گذشته برای تعمیر و تجهیز فضاهای آموزشی و دانشجویی و ایجاد بستر مناسب برای آغاز سال تحصیلی جدید بهره برده‌اند، قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، وی در ادامه به مواردی از جمله  اعتبارات ارسال شده به استان ها، احکام اعضای هیات علمی و کارکنان مامور و تمهید مقدمات حضور شایسته دانشجو معلمان در پردیس ها و مراکز اشاره و بر لزوم پیش بینی های لازم و انجام اقدامات مورد نیاز در این خصوص براساس برنامه زمانبندی شده آموزش تاکید کرد.
منبع: ايسنا