لزوم بازتاب دستاوردهای کشور توسط رسانه‌ها

مرداد 20, 1400
85 بازدید

 فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: رسانه‌ها وظیفه دارند که در کنار بازتاب کاستی‌ها و مشکلات، دستاوردها را نیز به اطلاع جامعه برسانند. سردار جهانبخش کرمی ظهر امروز (۲۰ مردادماه) با حضور در دفتر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، اظهار کرد: دستاوردهای عظیمی در کشور وجود دارد که رسانه‌ها وظیفه دارند در کنار بازتاب کاستی‌ها […]

لزوم بازتاب دستاوردهای کشور توسط رسانه‌ها

 فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: رسانه‌ها وظیفه دارند که در کنار بازتاب کاستی‌ها و مشکلات، دستاوردها را نیز به اطلاع جامعه برسانند.

سردار جهانبخش کرمی ظهر امروز (۲۰ مردادماه) با حضور در دفتر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، اظهار کرد: دستاوردهای عظیمی در کشور وجود دارد که رسانه‌ها وظیفه دارند در کنار بازتاب کاستی‌ها و مشکلات، آن را به اطلاع مردم برسانند. همچنین خبرنگاران نقش مهمی در ارائه اطلاعات به جامعه داشته و تاثیرگذار در اطلاع‌رسانی هستند.

وی افزود: رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه پس از شیوع بیماری کرونا به منظور حمایت از خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا در چندین مرحله اجرایی شده است.

این مسئول با اشاره به جمع‌آوری بانک اطلاعاتی از خانواده‌های نیازمند و آسیب‌دیده از بیماری کرونا، ادامه داد: پایگاه‌های مقاومت بسیج به‌ عنوان قرارگاه محله در بحث جمع‌آوری کمک‌های مومنانه اقدامات مهمی را انجام داده‌اند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان تصریح کرد: رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه گاهی به‌ صورت رزمایشی برگزار می‌شود که در چنین مراحلی چند هزار بسته معیشتی و بهداشتی در استان زنجان و در بین خانوارهای شناسایی شده توزیع می‌شود.

کرمی با اشاره به ادامه برگزاری رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در ماه محرم، خاطرنشان کرد: در حد توان و با استفاده از کمک خیرین، مردم، دستگاه‌های اجرایی و سپاه و بسیج رزمایش کمک مومنانه در ماه محرم اجرایی می‌شود.

منبع: ايسنا