لبیک مردم کردستان به نظام باید پاسخ داده شود

آذر 2, 1400
11 بازدید

ایسنا/کردستان نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به اینکه، یکدلی و همدلی لازمه توسعه امروز کردستان است گفت: به عنوان نماینده مردم، وظیفه دارم همه مشکلات جامعه را به گوش مسئولان برسانم و در راستای رفع آنها تلاش کنم. ماموستا فایق رستمی امروز دوشنبه (اول آذرماه) در مراسم تودیع و معارفه استاندار جدید […]

ایسنا/کردستان نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به اینکه، یکدلی و همدلی لازمه توسعه امروز کردستان است گفت: به عنوان نماینده مردم، وظیفه دارم همه مشکلات جامعه را به گوش مسئولان برسانم و در راستای رفع آنها تلاش کنم.

ماموستا فایق رستمی امروز دوشنبه (اول آذرماه) در مراسم تودیع و معارفه استاندار جدید استان کردستان، که با حضور وزیر کشور برگزار شد اظهار کرد: صفات پیامبر سرلوحه تمام بشریت است و مسئولان باید با تأسی از پیامبر اکرم دلسوز و غمخوار مردم باشند.

وی با بیان اینکه، صداقت، امانتداری، نجابت و دلسوزی باید سرلوحه مسئولان استان باشد افزود:  صبوری مردم کردستان در برابر مشکلات و وفاداری مردم به انقلاب، تقدیم شهدای زیاد و حضور گسترده در انتخابات، وطن دوستی مردم را بیش از پیش به همگان نشان داد و اکنون باید این مهم پاسخ داده شود.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: کردستان ظرفیت های بسیار زیادی برای توسعه دارد و مسئولان باید با بهره مندی از این ظرفیت ها توسعه را تسریع بخشند و با بهره گیری از این منابع غنی رفاه را برای مردم فراهم کنند.

وی با اشاره به اینکه، یکدلی و همدلی لازمه توسعه امروز کردستان است بیان کرد: به عنوان نماینده مردم، وظیفه دارم همه مشکلات جامعه را به گوش مسئولان برسانم و پر راستای رفع آنها تلاش کنم.

ماموستا رستمی، افزود: دین اسلام نه فقط در یک سو و برای مردم، بلکه برای عمران و آبادانی و دستگیری فقرا آمده است و مسئولان باید بدون شک بدانند که تلاش برای مردم سرلوحه آنان باشد.

وی یادآور شد: دین اسلام دین عمران و آبادانی است و مسئولان باید برای تحقق این امر تلاش کنند.

انتهای پیام