لای‌روبی و سامان‌دهی بیش از 33 کیلومتر از مسیل‌های استان در ماه‌های اخیر

آذر 4, 1400
11 بازدید

استاندار آذربایجان شرقی ازلای‌روبی و سامان‌دهی بیش از 33 کیلومتر از مسیل‌های استان در ماه‌های اخیر خبر داد و گفت: تمام دستگاه‌های مسئول برای مقابله با خطرات احتمالی در آماده‌باش کامل قرار دارند. به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمدرضاپورمحمدی در بازدید از نقاط حادثه‌خیز و مسیل‌های منتهی به شهر تبریز با اشاره به حادثه […]

لای‌روبی و سامان‌دهی بیش از 33 کیلومتر از مسیل‌های استان در ماه‌های اخیر
استاندار آذربایجان شرقی ازلای‌روبی و سامان‌دهی بیش از 33 کیلومتر از مسیل‌های استان در ماه‌های اخیر خبر داد و گفت: تمام دستگاه‌های مسئول برای مقابله با خطرات احتمالی در آماده‌باش کامل قرار دارند.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمدرضاپورمحمدی در بازدید از نقاط حادثه‌خیز و مسیل‌های منتهی به شهر تبریز با اشاره به حادثه ناگوار سیل در استان های شمالی و استان فارس، اظهار کرد: با توجه به شرایط جوی و آب و هوایی، تمامی مدیران استان در آمادگی کامل قرار دارند و اقدامات مورد نیاز با تاکید بر پیشگیری انجام شده است.
وی ادامه داد: با تدابیر صورت گرفته رفع تصرف برخی از ویلاهایی که در حاشیه مسیل ساخت و ساز کرده بودند انجام شده و لای‌روبی در اکثر مسیل‌ها عملیاتی شده است.
وی ضمن قدردانی از حمایت‌های دستگاه قضایی و اقدامات به موقع این دستگاه در خصوص رفع تصرف و دادن اخطاریه‌های مورد نیاز به ساخت و سازهای غیر مجاز در مسیل رودخانه‌ها، اظهار کرد: با تدابیر صورت گرفته سال گذشته اقدامات خوبی در مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز انجام شده است.