كشف بیش از 206 كيلو ترياك در عمليات پليس استان مركزي

آذر 4, 1400
19 بازدید

جانشین فرمانده انتظامي استان از كشف 206 كيلو و 200 گرم ترياك، در 2 عمليات جداگانه پليس استان خبر داد . به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از پلیس، سرهنگ “یوسف سپهوند ” در بيان جزئيات اين عملیات‌ها گفت:‌ در يكي از اين عملیات‌ها مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان در همكاري اطلاعاتي خود […]

جانشین فرمانده انتظامي استان از كشف 206 كيلو و 200 گرم ترياك، در 2 عمليات جداگانه پليس استان خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از پلیس، سرهنگ “یوسف سپهوند ” در بيان جزئيات اين عملیات‌ها گفت:‌ در يكي از اين عملیات‌ها مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان در همكاري اطلاعاتي خود با مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه، از جاسازي و انتقال مقدار قابل توجهي مواد مخدر از سوی يك توزیع‌کننده عمده مواد مخدر با یک دستگاه تریلی از یکی از استان‌های جنوبی به مقصد استان کرمانشاه مطلع شدند .

وي ادامه داد: با برنامه‌ریزی عملياتي انجام شده، پس از هماهنگی با دستگاه قضائی، سرانجام خودروی مذکور در يكي از محورهاي مواصلاتي استان کرمانشاه متوقف، راننده آن دستگیر و در بازرسی از خودرو 161 كيلو و 200 گرم ترياك كشف شد .

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: در ادامه این عملیات 3 تن دیگر از همدستان فرد دستگیر شده  نیز که با یک دستگاه خودروی سواری پراید نقش اسکورت محوله مواد مخدر انتقالی را بر عهده داشتند، دستگیر شدند .

سرهنگ سپهوند با اشاره به دومین عمليات پليس استان نيز افزود: ‌در اين عمليات نیز مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر در يكي از شهرستان‌های استان، حین کنترل خودروهای عبوری به يك دستگاه خودروي سواری پژو با 5 نفر سرنشين  مشکوک و پس از تعقیب و گریز موفق به متوقف کردن آن شدند .

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد:‌ در بازرسي انجام شده از اين خودرو 45 كيلو ترياك كه به شكل ماهرانه‌ای در خودرو جاساز شده بود، كشف شد .

جانشین فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به دستگیری 9 توزیع کننده مواد مخدر و توقیف 3 دستگاه خودرو از آنان در عملیات‌های مذکور افزود: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.منبع: ايسنا