قطعی برق در کیانپارس اهواز در پی برخورد یک خودرو با شبکه

مرداد 21, 1400
2 بازدید

 سرپرست شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: برخورد یک دستگاه خودروی اسپرتیج با یک اصله پایه کمکی ترانس واقع در خیابان ۱۷ کیانپارس موجب قطع برق شد. مهرداد فارسی مدان در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: در اثر برخورد یک دستگاه خودروی اسپرتیج با یک اصله پایه کمکی برق در ساعت یک بامداد […]

قطعی برق در کیانپارس اهواز در پی برخورد یک خودرو با شبکه

 سرپرست شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: برخورد یک دستگاه خودروی اسپرتیج با یک اصله پایه کمکی ترانس واقع در خیابان ۱۷ کیانپارس موجب قطع برق شد.

مهرداد فارسی مدان در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: در اثر برخورد یک دستگاه خودروی اسپرتیج با یک اصله پایه کمکی برق در ساعت یک بامداد پنجشنبه ۲۱ مرداد ماه، برق خیابان ۱۷ کیانپارس اهواز قطع شد.

وی افزود: پس از اعلام قطع خط فشار متوسط، توسط دیسپاجینگ مرکز در حوالی ساعت یک بامداد گروه عملیاتی جهت بررسی طول خط به محل اعزام شدند تا شرایط را بررسی کنند.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: حین بررسی و تماس شهروندان با سامانه اتفاقات برق ۱۲۱ در خصوص برخورد یک دستگاه خودرو با شبکه برق در خیابان ۱۷ شرقی کیانپارس، گروه جهت رفع خطر به محل فرستاده شد.

فارسی مدان عنوان کرد: به دلیل احتمال سقوط ترانس، کار انتقال با احتیاط توسط یدک کش انجام و پس از آن در ساعت ۲۰: ۲ بامداد خط مجددا، موقتا و تا اصلاح شبکه برقدار شد.

منبع: ايسنا