قرارداد ۱۷۶ میلیون دلاری لئونارد با کلیپرز

مرداد 22, 1400
4 بازدید

ستاره تیم کلیپرز قرارداد جدید ۴ ساله ای را با این تیم امضا کرد.  به نقل از استار، کاوی لئونارد مهاجم آمریکایی قرارداد جدیدی را با تیم بسکتبال لس آنجلس کلیپرز امضا کرد.  این قرارداد به مدت چهار سال است و در این مدت لئونارد ۱۷۶.۳ میلیون دلار دریافت می کند. لئونارد ۳۰ ساله و دو […]

قرارداد ۱۷۶ میلیون دلاری لئونارد با کلیپرز

ستاره تیم کلیپرز قرارداد جدید ۴ ساله ای را با این تیم امضا کرد.

 به نقل از استار، کاوی لئونارد مهاجم آمریکایی قرارداد جدیدی را با تیم بسکتبال لس آنجلس کلیپرز امضا کرد.  این قرارداد به مدت چهار سال است و در این مدت لئونارد ۱۷۶.۳ میلیون دلار دریافت می کند.

لئونارد ۳۰ ساله و دو بار قهرمان NBA (۲۰۱۴ ، ۲۰۱۹) است و از سال ۲۰۱۹ در تیم کلیپرز حضور داشته است. پیش از این در تیم های سن آنتونیو و تورنتو بود. لئونارد همچنین دو بار به عنوان بهترین بازیکن در سری نهایی پلی آف (۲۰۱۴ ، ۲۰۱۹) انتخاب شد و  پنج بار در بازی NBA All-Star شرکت کرد (۲۰۱۶ ، ۲۰۱۷ ، ۲۰۱۹ ، ۲۰۲۰ ، ۲۰۲۱).

فصل گذشته کلیپرز در جدول رده بندی کنفرانس غرب چهارم شد و به مرحله نیمه نهایی پلی آف صعود کرد جایی که برابر فینیکس شکست خورد.

لئونارد ۵۲ بازی انجام داد و به طور متوسط ​​۲۴.۸ امتیاز، ۵.۲ پاس گل و ۶.۵ ریباند در هر بازی داشت. در پلی آف ، او ۱۱ بازی کرد، به طور متوسط ​​۳۰.۴ امتیاز، ۴.۴ پاس گل و ۷.۷ ریباند داشت.

در ماه جولای، این مهاجم تحت عمل جراحی قرار گرفت تا پارگی رباط صلیبی زانو را ترمیم کند.

منبع: ايسنا