قدردانی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا از حضور مردم

مرداد 16, 1400
125 بازدید

حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی در پیامی از حضور پرشور و پرمعنای ملت ایران در انتخابات ۲۸ خرداد قدردانی و برای دولت جدید آرزوی موفقیت کرد. به نقل از سپاه نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با صدور پیامی از ملت تاریخ‌ساز ایران اسلامی به‌واسطه حضور و مشارکت پرشور و […]

قدردانی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا از حضور مردم

حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی در پیامی از حضور پرشور و پرمعنای ملت ایران در انتخابات ۲۸ خرداد قدردانی و برای دولت جدید آرزوی موفقیت کرد.

به نقل از سپاه نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با صدور پیامی از ملت تاریخ‌ساز ایران اسلامی به‌واسطه حضور و مشارکت پرشور و پرمعنا در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا قدردانی و برای دولت جدید آرزوی موفقیت کرد.
متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
از زمان نضج گرفتن انقلاب اسلامی ایران توسط بزرگ پرچم‌دار قرون متمادی حضرت امام خمینی (ره)، عرصه‌های تقابل جبهه حق و باطل یکی پس از دیگری، ورق‌های اعجاب‌انگیز تاریخ را در مقابل دیدگان جهانیان رقم زد و آن را صرفاً تاریخی مکتوب در گوشه کتابخانه‌ها قرار نداد؛ زیرا شاکله انقلاب اسلامی بر حق قرار داشته و کسی نتوانست مانع صیرورت آن شود.
«یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ»
اکنون در یکی از دوران تکامل نظام انقلابی و اسلامی ایران، تمام جبهه معاند، در دوران بسیار سخت، خطیر و طاقت‌فرسای عارض شده بر مردم، عزم خود را جزم نمودند تا با تکرار آزمون بخت نامراد خود مانع تحولی شگرف از حضور مردمی روشن ضمیر و هدایت شده برای ترسیم آینده مطلوب خود در انتخابات ریاست جمهوری شوند، اما با هدایت‌های سکاندار انقلاب شکوهمند اسلامی حضرت آیت‌اللّه العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) بحمداللّه به تکلیف خود عمل نمودند و دشمنان همواره غافلند که وعده‌های الهی محقق می‌گردد و یوم‌اللّه تکرارشدنی می‌باشد.
به شکرانه قدردانی از هم‌میهنان فهیم و تاریخ‌ساز خصوصاً نیروهای مسلح، پیشانی بر خاک نهاده و سجده شکر بجا می‌آوریم و برای دولت انقلابی و نورانی جدید دعای موفقیت و عاقبت به خیری می‌نمائیم.
علی سعیدی
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا
منبع:ايسنا