قاچاقچی سوخت، عامل شهادت مامور پلیس راه

آذر 4, 1400
12 بازدید

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا از دستگیری عامل شهادت مامور پلیس راهور خاش خبرداد. سرهنگ عین‌الله جهانی در گفت‌وگو با ایسنا دراین‌باره گفت: حوالی بامداد امروز در عملیاتی مشترک پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان و فرماندهی انتظامی شهرستان خاش عامل شهادت ستوان سوم “حسن دلاور جمعی” پلیس راه خاش در کوه‌های تفتان شناسایی و دستگیر شد. […]

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا از دستگیری عامل شهادت مامور پلیس راهور خاش خبرداد.

سرهنگ عین‌الله جهانی در گفت‌وگو با ایسنا دراین‌باره گفت: حوالی بامداد امروز در عملیاتی مشترک پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان و فرماندهی انتظامی شهرستان خاش عامل شهادت ستوان سوم “حسن دلاور جمعی” پلیس راه خاش در کوه‌های تفتان شناسایی و دستگیر شد.

جهانی با بیان اینکه از همان لحظات اولیه شهادت مامور پلیس تیمی ویژه رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داد، گفت: این فرد پس از دستگیری مورد بازجویی قرار گرفت و به عمل مجرمانه خود اعتراف کرد.

جهانی با بیان اینکه متهم جزو اشرار و قاچاقچیان سوخت منطقه است، گفت: این فرد پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم به دادسرا معرفی شد.

به گفته معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا این مامور پلیس راهور، اولین شهید ناجا در سال جدید است که ظهر روز دوم فروردین حین انجام وظیفه در محور زاهدان – خاش به شهادت رسید.

انتهای پیام