قادری: دولت برای تامین دارو بیماران کرونایی اقدامات لازم را انجام دهد

مرداد 20, 1400
90 بازدید

نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی وضعیت استان فارس را به لحاظ شیوع کرونا را مناسب ندانست و گفت که باید دولت در تامین دارو اقدامات لازم را انجام دهد.  جعفر قادری در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی اظهار کر: امروز صبح مطالبی را در مجلس بیان کردم که اگر […]

قادری: دولت برای تامین دارو بیماران کرونایی اقدامات لازم را انجام دهد

نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی وضعیت استان فارس را به لحاظ شیوع کرونا را مناسب ندانست و گفت که باید دولت در تامین دارو اقدامات لازم را انجام دهد.

 جعفر قادری در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی اظهار کر: امروز صبح مطالبی را در مجلس بیان کردم که اگر در آن مطالب به مردم ترک زبان بی احترامی شده، عذرخواهی می کنم. قصد بی احترامی به ترک زبانان را نداشتم.

وی با اشاره به وضعیت کرونا در استان فارس گفت: استان فارس به لحاظ وضعیت بیماران کرونایی در شرایط مناسبی نیست و در این شرایط بیماران از استان های همجوار نیز به این شهر مراجعه می کنند. باید دولت توجه ویژه ای داشته باشد و نسبت به وضعیت بیمارستان ها و تامین داروی بیماران نیز رسیدگی کند.

قادری به قطعی برق در استان فارس اشاره و خاطرنشان کرد: استان فارس همانند استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان دارای مناطق گرمسیری زیادی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: کمربندی شیراز به لحاظ روشنایی و آسفالت مشکلات جدی دارد و وزارت راه باید به این مسئله ورود کند. شهرک های صنعتی بزرگ شیراز مشکل تامین برق دارند، خط دوم آبرسانی به شیراز نیز که آقای روحانی افتتاح کرد هنوز کامل نشده و ۱۴ کیلومتر از این مسیر تکمیل نشده است. خط آبرسانی به روستاهای زرقان و خرام نیز دچار مشکلاتی است. راه های روستایی که در بودجه کد و ردیف دارند از سوی وزارت راه باید مطالعه و مجوز کمیسیون ماده ۲۳ آن اخذ شود.

منبع: ايسنا