قاتل نوجوان ۱۹ ساله در گناوه تسلیم پلیس شد

آذر 4, 1400
11 بازدید

ایسنا/بوشهر فرمانده انتظامی شهرستان گناوه، از دستگیری عامل نزاع و قتل نوجوان۱۹ ساله در خیابان ساحلی شهر گناوه در کمتر ۶ ساعت خبر داد. سرهنگ حسین احمدی با بیان جزئیات این خبر افزود: شب گذشته در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع و درگیری در خیابان ساحلی، […]

قاتل نوجوان ۱۹ ساله در گناوه تسلیم پلیس شد

ایسنا/بوشهر فرمانده انتظامی شهرستان گناوه، از دستگیری عامل نزاع و قتل نوجوان۱۹ ساله در خیابان ساحلی شهر گناوه در کمتر ۶ ساعت خبر داد.

سرهنگ حسین احمدی با بیان جزئیات این خبر افزود: شب گذشته در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع و درگیری در خیابان ساحلی، سریعا ماموران پلیس به محل اعزام شدند.

وی عنوان کرد: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد در پی درگیری و نزاع نوجوانی ۱۹ ساله با اصابت یک ضربه عمیق چاقو در ناحیه قلب پس از انتقال به بیمارستان فوت می کند.

سرهنگ احمدی با بیان اینکه قاتل پس از قتل متواری شد، اظهار کرد: با تشکیل تیم های ویژه اطلاعاتی و پلیس آگاهی عامل قتل شناسایی و اقدامات انتظامی برای دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با به کارگیری شگردهای خاص پلیسی، همکاری ریش سفیدان و معتمدان محلی قاتل مجبور شد کمتر از ۶ ساعت از وقوع قتل خود را تسلیم پلیس کند.

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه در پایان با اشاره به این که قاتل در بازجویی های اولیه اعلام کرد که به علت اختلافات شخصی با وی درگیر و مرتکب این جنایت شده است، گفت: متهم این پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

منبع:ایسنا