فوتبالیست‌های نوجوان ایران نایب قهرمان کافا شدند

آبان 18, 1400
14 بازدید

تیم ملی فوتبال دختران نوجوان ایران به عنوان نایب قهرمانی کافا دست پیدا کرد. به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال دختران نوجوان ایران در آخرین دیدار خود از تورنمنت فوتبال آسیای مرکزی موسوم به کافا چهارشنبه شب، ۱۶ تیر مقابل تاجیکستان به میدان رفت و با نتیجه سه بر صفر  پیروز شد. نیمه اول این دیدار […]

فوتبالیست‌های نوجوان ایران نایب قهرمان کافا شدند

تیم ملی فوتبال دختران نوجوان ایران به عنوان نایب قهرمانی کافا دست پیدا کرد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال دختران نوجوان ایران در آخرین دیدار خود از تورنمنت فوتبال آسیای مرکزی موسوم به کافا چهارشنبه شب، ۱۶ تیر مقابل تاجیکستان به میدان رفت و با نتیجه سه بر صفر  پیروز شد.

نیمه اول این دیدار با گل‌های مهرناز عزت‌آبادی و محدثه ذلفی با پیروزی دو بر صفر ایران به پایان رسید.  در نیمه دوم ملیکا باقری نسب یک گل دیگر به ثمر رساند و ایران با سه گل پیروز شد.

فاطمه براتی، کیمیا عباس زاده، زینب شعبانی، مانا پارسایی، سوینج سلیمانی، مهرناز عزت آبادی، الهه افشاردوست، آرمیتا محمدخانی، محدثه ذلفی(کاپیتان)، رژین تمرینان و نارنین منصورالوارس در ترکیب ایران مقابل تاجیکستان قرار داشتند. هدایت ملی‌پوشان را شادی مهینی برعهده دارد.

ایران در این تورنمنت با دو پیروزی مقابل تیم‌های تاجیکستان و افغانستان و شکست مقابل ازبکستان نایب قهرمان شد. ازبکستان هم با دو پیروزی و یک تساوی به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد.

منبع:ایسنا