فلیک: لاتزیو خوب دفاع کرد ولی شایسته برد بودیم

آذر 4, 1400
11 بازدید

سرمربی بایرن مونیخ تیمش را شایسته کسب پیروزی برابر لاتزیو دانست که با نتیجه ۲ بر یک به دست آمد. به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا لاتزیو با نتیجه ۲ بر یک مقابل بایرن مونیخ شکست خورد و به این ترتیب بایرن مونیخ این مرحله […]

فلیک: لاتزیو خوب دفاع کرد ولی شایسته برد بودیم

سرمربی بایرن مونیخ تیمش را شایسته کسب پیروزی برابر لاتزیو دانست که با نتیجه ۲ بر یک به دست آمد.

به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا لاتزیو با نتیجه ۲ بر یک مقابل بایرن مونیخ شکست خورد و به این ترتیب بایرن مونیخ این مرحله را پشت سر گذاشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

پنالتی لواندوفسکی  به دلیل خطای روی گورتزکا و گل چوپوموتینگ در مقابل تک گل پارولو باعث شد تا بایرن مونیخ این دیدار را ۲ بر یک برنده شود.

هانس فلیک، سرمربی بایرن مونیخ بعد از این دیدار گفت: برای من مهم بود که ما در این مسابقه برنده شویم. لاتزیو خوب دفاع کرد اما فکر می‌کنم شایسته پیروزی بودیم. افسوس که گل خوردیم. حمله ما قوی است و در این دیدار هم موقعیت‌های خطرناک زیادی داشتیم. ما خوب دفاع کردیم و لاتزیو را تحت فشار قرار دادیم. ما می‌خواهیم به این روش بازی‌های آینده خود را نیز ادامه دهیم.

بایرن مونیخ و چلسی آخرین تیم‌هایی بودند که حضورشان در این مرحله قطعی شد. پیش از این رئال مادرید، منچسترسیتی، پاری‌سن ژرمن، لیورپول، پورتو و دورتموند به یک چهارم نهایی صعود کرده بودند.

به این ترتیب مدافع عنوان قهرمانی توانست در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۶ بر ۲ حریف ایتالیایی خود را از پیش روی بردارد و فردا جمعه حریف این تیم در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌ها مشخص می‌شود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا