فضای مجازی در هیچ کشوری تا این حد رها نیست

مرداد 23, 1400
6 بازدید

  نماینده مردم دامغان با اشاره به تلاش‌های مجلس برای سامان‌بخشی به فضای مجازی گفت:  فضای مجازی در هیچ کشوری در دنیا تا این اندازه رها نیست. علی اکبر علیزاده در دیدار با جمعی از مسئولان و نمایندگان تشکل بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان اظهار کرد: متاسفانه فضای مجازی در کشور ما هیچ قانون و سامانی […]

فضای مجازی در هیچ کشوری تا این حد رها نیست

  نماینده مردم دامغان با اشاره به تلاش‌های مجلس برای سامان‌بخشی به فضای مجازی گفت:  فضای مجازی در هیچ کشوری در دنیا تا این اندازه رها نیست.

علی اکبر علیزاده در دیدار با جمعی از مسئولان و نمایندگان تشکل بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان اظهار کرد: متاسفانه فضای مجازی در کشور ما هیچ قانون و سامانی ندارد و از همین رو است که شاید فضای مجازی هیچ کشوری در دنیا تا این اندازه رها نباشد.

وی با اشاره به مزایای اصل ٨۵ تصریح کرد: وقتی طرحی به صورت اصل ٨۵ مورد بررسی قرار گیرد امکان ارائه نظر از سوی کارشناسان و متخصصانی غیر از نمایندگان مجلس نیز در این کمیسیون فراهم می‌گردد. همچنین این طرح به‌صورت علنی و با اطلاع‌رسانی جزئیات به مردم مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

دبیر کمیسیون کشاورزی مجلس در ارتباط با موضوع طرح شفافیت اظهار داشت: این طرح پس از بررسی مجدد در کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس مصوب و طبق آیین نامه هیئت رئیسه در نوبت صحن علنی مجلس قرار دارد.

دکتر علیزاده ضمن تقدیر از حضور جهادی دانشجویان در عرصه‌های مختلف تاکید کرد: بدون شک نسل جدید جوانان کشور از نظر وظیفه‌شناسی و حضور در عرصه‌های گوناگون نظام و انقلاب از نسل‌های گذشته جلوترند.

ایشان در به پاسخ به پرسش یکی از دانشجویان پیرامون معدن طزره اظهار کرد: در مسئله معدن، آنچه به ما برمی‌گشت فعال شدن سازمان بازرسی، اداره کار استان و قوه قضائیه بود و پرونده هم الحمدلله تشکیل شد و هم‌اینک دردست‌ اقدام است.

مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی بنده در چند نوبت در تماس با دادستان ، پیگیر پیشرفت پرونده بوده‌ام و شما دانشجویان نیز می‌توانید از طریق دادستان محترم قضایی این مسئله را دنبال نمایید.

منبع: ايسنا