فشار شبکه آب شهر بندرعباس به حالت عادی بازخواهدگشت

مهر 6, 1400
83 بازدید

 فرماندار شهرستان بندرعباس از بازگشت به حالت عادی فشار شبکه آب شهر بندرعباس طی روزهای آتی خبرداد. عزیزاله کناری در گفت و گو با ایسنا، در خصوص مشکلات افت فشار آب شهر بندرعباس، افزود: روز گذشته به همراه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان هرمزگان به منظور بررسی علل افت فشار آب شرب شهر […]

فشار شبکه آب شهر بندرعباس به حالت عادی بازخواهدگشت

 فرماندار شهرستان بندرعباس از بازگشت به حالت عادی فشار شبکه آب شهر بندرعباس طی روزهای آتی خبرداد.

عزیزاله کناری در گفت و گو با ایسنا، در خصوص مشکلات افت فشار آب شهر بندرعباس، افزود: روز گذشته به همراه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان هرمزگان به منظور بررسی علل افت فشار آب شرب شهر بندرعباس، از خط انتقال آب به شهر بندرعباس و محل ترمیم و فرآیند رفع مشکل حادث شده و همچنین سد شمیل بازدیدی صورت گرفت.

وی اظهار کرد: خط لوله مزبور در پنج نقطه دچار شکستگی شده بود که ترمیم آن با همت و تلاش و پیگیری و کار شبانه روزی کارکنان آب منطقه ای در حال انجام و فرایند آب گیری لوله ها در دست انجام است و ظرف روزهای آتی فشار شبکه آب شرب شهر بندرعباس به حالت عادی باز خواهد گشت.

فرماندار شهرستان بندرعباس در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به عدم بارندگی سال ۹۹ و کمبود آب پشت سدهای استان توصیه می شود شهروندان در مصرف آب صرفه جویی نمایند و از هدر دادن آب خودداری کنند تا در سال جاری با مشکلی مواجه نشویم.

منبع:ایسنا