فرود پرواز تهران- کیش در شیراز

مرداد 24, 1400
3 بازدید

 به گفته مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی کیش ایر، پروازه شماره ٧٠٥٥ تهران به مقصد کیش به دلیل نبود دید کافی و استقرار مه غلیظ در جزیره کیش، در فرودگاه شیراز فرود آمد. درنا کسرایی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص جزییات این نشست بیان کرد: این پرواز ساعت ٦:٣٠ صبح امروز یکشنبه ٢٤ مرداد […]

فرود پرواز تهران- کیش در شیراز

 به گفته مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی کیش ایر، پروازه شماره ٧٠٥٥ تهران به مقصد کیش به دلیل نبود دید کافی و استقرار مه غلیظ در جزیره کیش، در فرودگاه شیراز فرود آمد.

درنا کسرایی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص جزییات این نشست بیان کرد: این پرواز ساعت ٦:٣٠ صبح امروز یکشنبه ٢٤ مرداد از تهران آماده پرواز می‌شود و به دلیل شرایط جوی و گزارش مه غلیط در جزیره کیش، خلبان تصمیم می‌گیرد تا مساعد شدن این وضعیت، در فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز فرود آید.

او با بیان اینکه مسافران در سالن ترانزیت منتظر اعلام مجدد پرواز هستند، افزود: سازمان هواشناسی اعلام کرد که شاید ساعت ١٢ ظهر امروز امکان تغییر شرایط جوی و انجام پرپاژ وجود داشته باشد که طی آخرین تماس‌ها همچنان این وضعیت برقرار است.

مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی کیش ایر خاطرنشان کرد: این هواپیما در صورت بهبود شرایط جوی در کیش، در نخستین فرصت راهی جزیره می‌شود.

منبع: ايسنا