فرهنگ ایثار، شهادت و ازخودگذشتگی نهادینه شود

مهر 7, 1400
25 بازدید

  نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ ایثار، شهادت و ازخودگذشتگی نهادینه شود. عباس گودرزی در مراسم تجلیل از آتش‌نشانان بروجرد که امروز هفتم مهرماه در سالن همایش شهرداری بروجرد برگزار شد، اظهار کرد: شهرداری و شورای شهر بروجرد نگاه مردم را عوض کنند. وی تصریح کرد: مردم قدردان هستند […]

فرهنگ ایثار، شهادت و ازخودگذشتگی نهادینه شود

  نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ ایثار، شهادت و ازخودگذشتگی نهادینه شود.

عباس گودرزی در مراسم تجلیل از آتش‌نشانان بروجرد که امروز هفتم مهرماه در سالن همایش شهرداری بروجرد برگزار شد، اظهار کرد: شهرداری و شورای شهر بروجرد نگاه مردم را عوض کنند.

وی تصریح کرد: مردم قدردان هستند و باید مسئولین به مردم خدمت کنند و شهید سلیمانی و حججی را الگوی خود قرار دهند و فرهنگ ایثار، شهادت و ازخودگذشتگی نهادینه شود.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس با اشاره به هفته دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: هفته دفاع مقدس تجلی روحیه ایثار، شهادت طلبی، حق‌خواهی و ظلم‌ستیزی است.

گودرزی اضافه کرد: دشمنان به دنبال آن هستند که با ایجاد تردید در دل و ذهن مردم، محاسبات ذهنشان را به هم ریخته تا تصمیم و اقدامی که آنها می‌خواهند از مردم صادر شوند، یعنی همان تغییر رفتار ملت ایران که از تغییر افکار عمومی و عقاید نشات می‌گیرد.

وی با اشاره به روز آتش‌نشان، بیان کرد: این روز، یادآور حماسه آفرینی‌ها و از خودگذشتگی‌های آتش نشانان میهن اسلامی است که با احساس مسئولیت، به امر خطیر خدمت رسانی می‌پردازند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس ادامه داد: آتش‌نشانان با هدف نجات جان و مال انسان‌ها در حوادث و رویدادها از جان خود گذشته و با دلاوری و رشادت می‌کوشند تا امید و شادی را برای آسیب دیدگان به ارمغان آورند.

گفتنی است، در پایان این مراسم از آتش‌نشانان برتر و نمونه شهرستان تجلیل و درجه افسری آتش‌نشانی به تعدادی از آتش‌نشانان که دوره آموزشی را با موفقیت گذرانده بودند، اهدا شد.

منبع: ايسنا