«فاصله اجتماعی» برگزیده «هایکو» شد

آذر 27, 1400
93 بازدید

«فاصله اجتماعی» ساخته کاوه معین‌فر جایزه بهترین فیلم جشنواره بین‌المللی «هایکو» هلند را گرفت. به گزارش ایسنا، فیلم کوتاه «فاصله اجتماعی» به کارگردانی «کاوه معین‌فر» از ایران، «جایزه تماشاگران» بهترین فیلم کوتاه جشنواره بین‌المللی «هایکو» در کشور هلند را از آن خود کرد. مراسم اختتامیه جشنواره بین‌المللی «هایکو» با دبیری «محمد الأمین» شاعر عراقی مقیم هلند، […]

«فاصله اجتماعی» برگزیده «هایکو» شد

«فاصله اجتماعی» ساخته کاوه معین‌فر جایزه بهترین فیلم جشنواره بین‌المللی «هایکو» هلند را گرفت.

به گزارش ایسنا، فیلم کوتاه «فاصله اجتماعی» به کارگردانی «کاوه معین‌فر» از ایران، «جایزه تماشاگران» بهترین فیلم کوتاه جشنواره بین‌المللی «هایکو» در کشور هلند را از آن خود کرد.

مراسم اختتامیه جشنواره بین‌المللی «هایکو» با دبیری «محمد الأمین» شاعر عراقی مقیم هلند، با کمانچه‌نوازی استادانه «محمد حسین کامر» و اجرای موسیقی کُردی و بداهه‌نوازی توسط این هنرمند سرشناس کُرد عراقی در شهر لاهه در کشور هلند برگزار ‌شد.

در ادامه این مراسم، «جایزه تماشاگران» جشنواره بین‌المللی «هایکو» توسط مسئولان این جشنواره، اعلام شد و فیلم کوتاه 3 دقیقه‌ای «فاصله اجتماعی» به کارگردانی کاوه معین‌فر از کشور ایران، جایزه بهترین فیلم کوتاه این رویداد هنری را دریافت کرد.

جشنواره بین‌المللی «هایکو» که با نمایشگاه هنری خطاط ایرانی «محمد عسکری» افتتاح شد، با هدف گسترش رابطه شعر و سینما و ایجاد فرصت‌های جدیدی برای زبان مشترک بین شعر و سینما و با همکاری شهرداری لاهه و مؤسسه فرهنگ در روزهای ۱۹ و ۲۰ آذر ماه جاری (۱۰ و ۱۱ دسامبر ۲۰۲۱) در مجموعه لاک‌تیاتر در شهر لاهه در کشور هلند برگزار ‌شد.

 

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,