فارس از اواخر هفته بارانی می‌شود

بهمن 1, 1400
124 بازدید

ایسنا/فارس سرپرست اداره کل هواشناسی فارس از فعالیت سامانه جدید بارشی از اواخر هفته جاری در این استان خبر داد. سعید رنجبر دوشنبه ۲۰ دی ماه در جمع خبرنگاران به پیش‌بینی وضعیت جوی فارس طی روزهای آینده پرداخت و گفت: برای امروز دوشنبه آسمان استان صاف، گاهی با وزش باد، در مناطق شمالی استان نیمه ابری پیش‌بینی می‌شود. او […]

فارس از اواخر هفته بارانی می‌شود

ایسنا/فارس سرپرست اداره کل هواشناسی فارس از فعالیت سامانه جدید بارشی از اواخر هفته جاری در این استان خبر داد.

سعید رنجبر دوشنبه ۲۰ دی ماه در جمع خبرنگاران به پیش‌بینی وضعیت جوی فارس طی روزهای آینده پرداخت و گفت: برای امروز دوشنبه آسمان استان صاف، گاهی با وزش باد، در مناطق شمالی استان نیمه ابری پیش‌بینی می‌شود.

او ادامه داد: برای روز سه‌شنبه ۲۱ دیماه نیز آسمان استان بتدریج ابری با احتمال بارش ضعیف و پراکنده در برخی از مناطق شمالی و غربی استان همراه خواهد بود.

سرپرست اداره کل هواشناسی فارس خاطرنشان کرد: با بررسی نقشه‌های فعلی از روز جمعه ۲۴ دی تا اوایل هفته آینده بتدریج بارندگی در استان خواهیم داشت و بلحاظ تغییرات دما نیز بتدریج افزایش دما خواهیم داشت.

رنجبر همچنین کمینه دمای امروز استان را مربوط به شهرستان صفاشهر با منفی ۸ درجه و بیشینه دمای دیروز استان را مربوط به شهرستان‌های لامرد ومهر با ۲۲ درجه بالای صفر اعلام کرد.

او یادآور شد: کمینه دمای امروز شیراز منفی ۳ درجه و بیشینه دمای این کلانشهر در روز گذشته ۱۵ درجه بالای صفر بوده است.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , ,