غیبت بازیکنانی مثل فخیم محسوس بود

مهر 18, 1400
17 بازدید

 سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان با اشاره به غیبت فرهاد فخیم کاپیتان تیمش به دلیل آسیب دیدگی گفت: حیف بازیکنانی مثل فرهاد فخیم است که دور از میادین باشند چرا نمی توان تاثیرگذاری آنها را نادیده گرفت. حمید بیغم امروز (یکشنبه– ۱۸ مهرماه) پس از برتری ۳ بر صفر تیمش مقابل فولادمبارکه سپاهان از […]

غیبت بازیکنانی مثل فخیم محسوس بود

 سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان با اشاره به غیبت فرهاد فخیم کاپیتان تیمش به دلیل آسیب دیدگی گفت: حیف بازیکنانی مثل فرهاد فخیم است که دور از میادین باشند چرا نمی توان تاثیرگذاری آنها را نادیده گرفت.

حمید بیغم امروز (یکشنبه– ۱۸ مهرماه) پس از برتری ۳ بر صفر تیمش مقابل فولادمبارکه سپاهان از هفته چهارم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بعد از تعطیلات شرایط واقعا سخت بود، امروز با تیمی بازی کردیم که دور از هر حاشیه ای فوتسال بازی کرد و ما از موقعیت های خود بیشتر استفاده کردیم.

وی افزود: به هر دو تیم تبریک می‌گویم، همچنین تیم داوری که روز خوبی داشتند، امیدوارم هر چه جلوتر می‌رویم شاهد بازی های بهتری باشیم.

سرمربی تیم مس سونگون در خصوص غیبت کاپیتان تیمش به دلیل مصدومیتی که در جام جهانی برای او ایجاد شد، اظهارکرد: مهره ای را از دست دادیم که در قهرمانی ما تاثیرگذار بود و جای او در تیم خالی بود، امیدوارم که به زودی به میدان برگردد، بازیکنانی مثل فرهاد فخیم حیف است که دور از میدان بازی باشند. حمید احمدی نزدیک به ۳۴ دقیقه با تمام قوا بازی و کمک زیادی به تیم کرد و در کنار بازیکنان جوانی که داشتیم توانستیم ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم.

بیغم در خصوص دفاع از عنوان قهرمانی های تیمش در پایان فصل گفت: در حال حاضر باید بازی به بازی گام برداریم، هدف بعدی ما بازی مقابل تیم مقاومت کرج است که بازی بسیار سختی است، مطمئن باشید تیم سپاهان در ادامه لیگ تیم بسیار خوبی خواهد شد، کادر خیلی خوبی دارد و همچنین سخت افزارهای بسیار خوبی که به موفقیت تیم کمک می کند. رسیدن به قهرمانی سخت است و ما تلاش می کنیم که بهترین نتایج را به دست آوریم.

منبع: ايسنا