غلبه بانوی ۹۲ ساله کاشانی بر کرونا

آذر 2, 1400
20 بازدید

ایسنا/اصفهان رییس مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی کاشان گفت: یک بانوی ۹۲ ساله در این واحد درمانی بر ویروس کرونا غلبه کرد. محمدرضا شریف، با بیان اینکه یک بانوی ۹۲ ساله بر ویروس کرونا غلبه کرد، اظهار کرد: این بیمار پس از هشت روز مبارزه با کرونا، توانست بهبودی خود را به دست آورد و از […]

غلبه بانوی ۹۲ ساله کاشانی بر کرونا

ایسنا/اصفهان رییس مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی کاشان گفت: یک بانوی ۹۲ ساله در این واحد درمانی بر ویروس کرونا غلبه کرد.

محمدرضا شریف، با بیان اینکه یک بانوی ۹۲ ساله بر ویروس کرونا غلبه کرد، اظهار کرد: این بیمار پس از هشت روز مبارزه با کرونا، توانست بهبودی خود را به دست آورد و از بیمارستان مرخص شود.

وی افزود: این بیمار که در ۹ فروردین، با علائم تب، تنگی نفس و سرفه به بیمارستان مراجعه کرده بود، پس از انجام سی تی اسکن، تحت درمان قرار گرفت و آزمایش تشخیص بیماری برای او ارسال شد.

رییس مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی کاشان با اشاره به مراقبت‌های درمانی گفت: با اقدام‌های درمانی و حمایتی انجام شده توسط کادر بیمارستان، این بانوی ۹۲ ساله با حال خوب مرخص شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، شریف افزود: بیمارستان شهید بهشتی کاشان یکی از مراکز درمانی بیماران کرونایی در کشور است که تاکنون چند بیمار بالای ۸۰ سال در این بیمارستان پس از غلبه بر کرونا با حال عمومی خوب مرخص شده اند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا