عیسی‌زاده: قالیباف در روز تحلیف باید از ستارخان اسم می‌برد

مرداد 20, 1400
49 بازدید

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خطاب به محمدباقر قالیباف گفت: در روز تحلیف که روز صدور فرمان مشروطه توسط سردار ملی، ستارخان بود، باید از ایشان اسم برده‌ می‌شد که برده نشد.  مهدی عیسی زاده در جلسه علنی‌ امروز(چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین(ع) گفت: به خانواده‌های […]

عیسی‌زاده: قالیباف در روز تحلیف باید از ستارخان اسم می‌برد

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خطاب به محمدباقر قالیباف گفت: در روز تحلیف که روز صدور فرمان مشروطه توسط سردار ملی، ستارخان بود، باید از ایشان اسم برده‌ می‌شد که برده نشد.

 مهدی عیسی زاده در جلسه علنی‌ امروز(چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین(ع) گفت: به خانواده‌های داغ دیده از بیماری کرونا تسلیت عرض می‌کنم. از عزاداران می‌خواهم در مراسم‌ها شفای عاجل را استدعا کنند.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خطاب به ریاست مجلس گفت: در روز تحلیف که روز صدور فرمان مشروطه توسط ستارخان بود، باید از ایشان اسم برده‌ می‌شد که برده نشد. همچنین تشریفات مجلس پرچم یک گروهک را به جای پرچم یک کشور نشان دادند و این کار درستی نبود.

وی در خصوص آب شرب حوزه انتخابیه‌اش گفت: آب شرب میان‌دوآب با مشکل مواجه شده‌ است. من پاسخی برای مردم ندارم. تشنگی‌ در ۲۰۰ روستا در میاندوآب بی معناست.

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: ۹۰ هزار هکتار زمین کشاورزی در حال نابودی است و ۶۵ هزار نفر از این منطقه مهاجرت یا کوچ کردند. علت این مهاجرت بی‌توجهی وزارت نیرو و جهاد کشاوری است.

عیسی‌زاده در پایان نطق خود با اشاره تجعمات در مقابل مجلس گفت: دختران و پسران ایرانی هر روز مقابل مجلس جمع می‌شوند چرا که هیئت رئیسه اداره استخدامی را به یک کمیسیون محول نکرده تا از یک کانال پیگیری شود. این از بی‌تدبیری هیئت رئیسه است. از هیئت رئیسه می خواهم این موضوع را سر و سامان دهند.

منبع: ايسنا