عیادت شهردار تبریز از پاکبان سانحه دیده

مهر 7, 1400
26 بازدید

 شهردار تبریز در عیادت از پاکبان سانحه دیده، از شهروندان خواست تا برای سلامتی همکار پاکبان شهرداری دعا کنند. حسین همتی از پاکبانان زحمت کش شهرداری تبریز صبح سه شنبه سوم فروردین ماه، حین انجام وظیفه در باند کندرو محدوده میدان آذربایجان بر اثر برخورد یک دستگاه مینی بوس از ناحیه سر آسیب دید و […]

عیادت شهردار تبریز از پاکبان سانحه دیده

 شهردار تبریز در عیادت از پاکبان سانحه دیده، از شهروندان خواست تا برای سلامتی همکار پاکبان شهرداری دعا کنند.

حسین همتی از پاکبانان زحمت کش شهرداری تبریز صبح سه شنبه سوم فروردین ماه، حین انجام وظیفه در باند کندرو محدوده میدان آذربایجان بر اثر برخورد یک دستگاه مینی بوس از ناحیه سر آسیب دید و متاسفانه اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.

ایرج شهین باهر شهردار تبریز که برای عیادت از این پاکبان زحمت کش در بیمارستان حضور یافته بود،  در گفت‌وگو با خبرنگاران، با ابراز تاسف از وقوع این سانحه تلخ برای آقای حسین همتی، گفت: با وجود این‌که بسیاری از مشاغل در این ایام تعطیل هستند، اما خادمان مردم در شهرداری و به ویژه پاکبانان هم‌چنان به خدمت‌رسانی مشغول‌ هستند.

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی افزود: پاکی و نظافت شهرمان را مدیون تلاش شبانه روزی پاکبانان عزیز هستیم و آقای حسین همتی هم برای تمیزی و آراستگی شهر تلاش می‌کرد که متاسفانه حین انجام وظیفه دچار سانحه شد و اکنون در بخش مراقبت های ویژه بستری است که همگی برای سلامتی این عزیز دعا می‌کنیم.

منبع:ایسنا